Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Cyrk w Ustroniu - czy jest petycja

Cyrk w Ustroniu - czy jest petycja

Cześć
    Czy ktoś, gdzieś zbiera podpisy, jest jakaś petycja w sprawie zakazu występowania w naszym powiecie lub w konkretnym mieście powiatu cyrku ze zwierzętami

Proszę o konkretne odpowiedzi na temat a nie dyskusję o samym zjawisku jakim jest cyrk.

Może zadzwoń do Lepszego Świata?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Proponuję wymienić zwierzęta na posłów , nauczyło by ich to troszkę pokory w cyku pod plandeką na pewno by sie sprawdzili

Taki cyrk bez zwierząt?nie będzie tym samym tradycyjnym cyrkiem

Kajów koło Gdziejowa
    Ja bym tam chętnie zobaczył tańczącego słonia albo głowe tresera w paszczy lwa.

Mi się nie podobają inne męczarnie zwierząt np mordercze wyścigi psich zaprzęgów gdzie psy są batem poganiane i bite, albo loty dalekodystansowe gołębi pocztowych (z Barcelony bądź Ostende). Gołąb musi mieć możliwość powrotu do domu w pierwszym dniu a nie że musi po 12 godz. machania skrzydłami głodny, spragniony gdzieś na dachu nocować i być narażony na atak kota bądź kuny.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ja bym tam chętnie zobaczył tańczącego słonia albo głowe tresera w paszczy lwa.

Mi się nie podobają inne męczarnie zwierząt np mordercze wyścigi psich zaprzęgów gdzie psy są batem poganiane i bite, albo loty dalekodystansowe gołębi pocztowych (z Barcelony bądź Ostende). Gołąb musi mieć możliwość powrotu do domu w pierwszym dniu a nie że musi po 12 godz. machania skrzydłami głodny, spragniony gdzieś na dachu nocować i być narażony na atak kota bądź kuny.
    Trzeba hotele dla gołębi wybudować, podam nazwę dla takiego obiektu, moja propozycja to, gołębiewski

Uprawnienia