Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: usunięte z " Pozdrowienia z drogi na Kubalonkę"

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2

usunięte z " Pozdrowienia z drogi na Kubalonkę"

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie było Cię i jak tylko wracasz to znowu zaczynasz pyskówki z tym swoim czytaniem ze zrozumieniem.
    Proste pytanie: zwrócenie uwagi było zasadne czy nie było zasadne?

Myślę, że Ibis bardzo ładnie to wyjaśniła i nic więcej dodawać nie trzeba (nie prosiłem ją o to, ale mimo wszystko dzięki). Jeżeli Ty nie pojmujesz to trudno, nie każdy posiada taką zdolność, nie mniej jednak nawet na takim forum i od takich ludzi należy wymagać choćby minimum pomyślunku i pisania postów z sensem.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    nie mniej jednak nawet na takim forum
    Na jakim? Jest to forum jakieś szczególne, ma coś czego inne forum nie ma? Może numer 1 w jakimś rankingu? Czym się różni od innego forum?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Choć dziś chciałam przekazać pozdrowienia dla pani z białej mazdy
    Dobrze że nie z białej Ibizy

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    która tak szalała na ulicy Bielskiej, że na odcinku szpital - UŚ
    Też tam lubi szaleć
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Proste pytanie: zwrócenie uwagi było zasadne czy nie było zasadne?
    Dobrze wiesz krisiu o co chodzi ale zlewam temat bo będę musiał znowu być prymitywny i dziewczęta będą mi zarzucać chamówę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dobrze wiesz krisiu o co chodzi...
    Oczywiście, że wiem. Postawiłeś sobie za cel bronić swojego nowego idola zniżając się do jego poziomu, a może to twój poziom...

Jeżeli o mnie chodzi, to od pięciu lat jestem na tym forum i od pięciu lat zwracam uwagę na takie rzeczy, wszystkim, bez wyjątku. Nikogo nie faworyzuję i nikogo też jakoś specjalnie nie prześladuję. Jeżeli komuś częściej zwracam uwagę to tylko dlatego, że prezentuje taki poziom. Od siebie również wymagam i stąd niegdysiejsze częste zarzuty, że nadużywam opcji "Edytuj post" - w tej kwestii nic się przez te lata nie zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 18-04-2016 o 22:31
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

🙈😆🐏🚀🔫
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    No popatrz, ropuch doczekał się adwokata, ale podobno ci darmowi nie są najlepsi.
    Widać, że hołdujesz PiS-owskiej maksymie- "kto nie jest z nami, jest......." -. Dla mnie wszyscy na tym forum są równi i każdemu (nawet tobie) jestem skłonna przytaknąć jeśli ma rację i niepotrzebne są -z twojej strony- te niezbyt mądre aluzje.
    Ostatnio edytowane przez ibis ; 19-04-2016 o 08:04

Kajów koło Gdziejowa
    stąd niegdysiejsze częste zarzuty, że nadużywam opcji "Edytuj post" - w tej kwestii nic się przez te lata nie zmieniło.
    Pisz z pomyślunkiem i ze zrozumieniem to nie będziesz musiał ożywać opcji "edytuj"

Ropuch , twojego poziomu nikt nie osiągnie bo to już jest H2O w piwnicy.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Widać, że hołdujesz PiS-owskiej maksymie- "kto nie jest z nami, jest......."
    To była kiedyś myśl przewodnia TWA
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia