Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | D瑿owiec | Golesz闚 | Ha磧ach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skocz闚 | Strumie | Ustro | Wis豉 | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: NESTLE PORUSZA POLSK - si這wnia zewn皻rzna dla Ustronia - potrzebny Tw鎩 g這s :)

NESTLE PORUSZA POLSK - si這wnia zewn皻rzna dla Ustronia - potrzebny Tw鎩 g這s :)

Witajcie,

Jestem nowa na forum i nowa w Ustroniu

Chcia豉m zwr鏂i Wasz uwag na akcj prowadzon przez firm NESTLE, a maj帷 na celu wy這ni miejsca w Polsce gdzie zostan ufundowane si這wnie zewn皻rzne. Poni瞠j szczeg馧y akcji 'NESTLE PORUSZA POLSK':

Ustro bierze udzia w konkursie „Nestle porusza Polsk”!, w kt鏎ym do wygrania s si這wnie miejskie. Nowoczesne si這wnie powstan w 16 lokalizacjach, kt鏎e zdob璠 najwi璚ej g這s闚 (po jednej si這wni w ka盥ym wojew鏚ztwie).

Do konkursu zg這szona zosta豉 lokalizacja na ulicy Wi郾iowej w Ustroniu.

G這sowanie prowadzone jest za po鈔ednictwem strony internetowej: www.nestleporusza.pl w terminie od 05.04.2016 r. do 06.07.2016 r.

Jedna osoba mo瞠 codziennie odda jeden g這s. Nie trzeba kupowa produkt闚 NESTLE, 瞠by wzi望 udzia w g這sowaniu. Wystarczy adres e-mail i troch codziennej motywacji.

Pisz o tej akcji, gdy jest mi szalenie smutno, 瞠 praktycznie nikt z naszego powiatu nie g這suje na nasze lokalne miasta Tak mi to wygl康a jakby w naszym pi瘯nym powiecie cieszy雟kim nie by這 sympatyk闚 tej ziemi, tej ma貫j Ojczyzny.

Kto mo瞠, posiada adres e-mail i chwil wolnego czasu w pracy, w drodze, czy po drodze, proszony jest o oddanie g這su na utworzenie si這wni zewn皻rznej w przepi瘯nym Ustroniu

Ja ju odda豉m sw鎩 g這s

Pozdrawiam!
    Ewa
    Attached Images Attached Images

Do陰czy
    Aug 2014
    P貫
    Mieszka w
    Kaj闚 ko這 Gdziejowa
    Post闚
    2,691
    Ale to je proste, tam idzie g這sy trzaska a trzaska, ale sie nie op豉ca bo
    奸御kie - Pani闚ki , 44-177, Zwyci瘰twa 3/4 maj ju 801107 g這s闚.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdy maj przewage liczebn, tylko ich unikam

2) Najwi瘯si idioci to krytycy, nic nie potrafi robi a wszystko krytykuj.

Cze嗆 Rufijok!

Chocia jest jaka odpowied na mojego posta. I to od jak mi si wydaje 'starego wyjadacza' tego forum Witaj

Zdaj sobie spraw, jaki jest obecny status g這sowania. I te Pani闚ki, o kt鏎ych Wikipedia podaje 瞠 maj troch ponad 2200 mieszka鎍闚, wygrywaj i najprawdopodobniej wygraj.

Nic nie szkodzi odda swoje g這sy i ponag豉郾ia t akcj. To mo瞠 nawet dzia豉 na spo貫czno軼i jak trening przed kolejnym projektem.
    Korzystasz pewnie z komputera codziennie, wi璚 minuta po鈍i璚ona na taki cel nie jest wielkim wysi趾iem. Zach璚am Na pewno zrobisz mi przyjemno嗆. A ju zupe軟ie by mnie uszcz窷liwi promuj帷 t akcj na swoim Fb, je郵i z takowego korzystasz

Dobrego dnia!

Do陰czy
    Aug 2014
    P貫
    Mieszka w
    Kaj闚 ko這 Gdziejowa
    Post闚
    2,691
    Te Pani闚ki maj w陰czony jaki automat bo znowu maj ponad 6000 g這s闚 wi璚ej. Powinni wprowadzi "captcha" i sprawa zosta豉by rozwi您ana.

A Ty zag這sowa貫 ? Pal diabli z automatem! Automat to automat, cz這wiek to cz這wiek

Do陰czy
    Aug 2014
    P貫
    Mieszka w
    Kaj闚 ko這 Gdziejowa
    Post闚
    2,691
    Aj owszem, wrzuci貫m dzisiaj 10 g這s闚 , ale z automatem nie wygramy

- - - Dopisano - - -

Gdyby to by這 g這sowanie "nakarm kundla" to by sie tu 鄉ietanka zlecia豉 i g這sy trzaska豉 a jakby sie jako czarnulka straci豉 to by i w deszczu g鏮i造 i po kaufczokach og這szenia wywiesza造.

Rufijok, 10 g這s闚 chyba nie na Ustro Ale brawo, za ruszenie paluszkiem hihi
    Uwielbiam 奸御k gwar, szkoda 瘸 ja tak ni umim

Nakarm kundla te potrzebne. Byle nie bardziej ni Nakarm, Uszcz窷liw dziecko

Jakie pomys造 jak tu powi瘯szy m鎩 i Tw鎩 kapita g這s闚 na akcj?

- - - Dopisano - - -

Ja mam to na swoim Fb.
    Napisa豉m @ do wszystkich szk馧 w Ustroniu, 3 ko軼io堯w , biblioteki, gazety, portalu OX oczywi軼ie. Wi璚ej mi nie przychodzi do g這wy..

Do陰czy
    Aug 2014
    P貫
    Mieszka w
    Kaj闚 ko這 Gdziejowa
    Post闚
    2,691
    Cytat Napisa Ewiq Zobacz post
    Rufijok, 10 g這s闚 chyba nie na Ustro
    Ty, co Ty mnie tu sugerujesz, ok 8 rano odda貫m, wtedy jeszcze na bani nie by貫m i wiedzia貫m co robie.

A to przepraszam Panie
    To jeszcze jutro te poprosz )

Nestle to chyba obcy kapita,jak si nie myl szwajcarski.Komu s逝篡 ta zabawa,rozreklamowaniu?

Uprawnienia

• Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
  • Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
  • Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
  • Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚
  •