Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Szukam towaryszy na wypady i miłe spędzenie czasu.

Szukam towaryszy na wypady i miłe spędzenie czasu.

Witajcie

Szukam chętne osoby z którymi mógłbym od czasu do czasu gdzieś wyskoczyć.

Mam ponad 20 lat z zainteresowaniami motoryzacyjno, elektroniczno, medycznymi Nie palę, staram się nie używać wulgaryzmów, nie piję - chyba, że okazjonalnie piwko (koniecznie gatunkowe Brackie) lub lampkę wina. Usposobienie bardzo spokojne, powściągliwe. Jedną z moich przywar jest nieśmiałość co łatwo można wydedukować tym iż piszę ten post...

Zależy mi na osobach, które lubią alternaty dla klubów i dyskotek za którymi nie przepadam. Wypady na koncerty, do muzeów, spacery czy chociażby pod parasole na kafole. Miło byłoby gdyby odezwała się jakaś kobieta ponieważ osobie nieśmiałej ciężko jest zaprosić w tradycyjny sposób koleżankę. Oczywiście kolegów również zapraszam do odezwania się. Wiek, wygląd czy też inne cechy są mi obojętne. Liczę na osoby z którymi można pogadać na różne tematy, czy to polityczne, religijne czy nawet o pogodzie. Oczywiście osoby nieśmiałe są bardzo mile widziane! :>

Może udałoby się spotkać dziś na Nocy Muzeów lub w sobotę, niedzielę na motocrossie w Cieszynie, Boguszowicach?

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość to podam numer telefonu i się domówimy co jak i kiedy lub GG: 13057482

Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Pat23 ; 20-05-2016 o 14:11

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Pat23 Zobacz post
    Nie palę, staram się nie używać wulgaryzmów, nie piję - chyba, że okazjonalnie piwko (koniecznie gatunkowe Brackie) lub lampkę wina. Usposobienie bardzo spokojne, powściągliwe. Jedną z moich przywar jest nieśmiałość co łatwo można wydedukować tym iż piszę ten post...
    Niestety, ale do naszej paczki nie pasujesz
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Idź biegaj nad Olze i łam nieśmiałość. Jest pełno pojedynczych ludzi.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Idź biegaj nad Olze i łam nieśmiałość. Jest pełno pojedynczych ludzi.
    Zdarzyło się czasami tam czytać książkę na ławeczce - nie raz widziałem osoby w podobie do mnie ale niełatwo jest zagadać. Pobiegałbym tam lecz nie mieszkam w samym C-n i musiałbym dojeżdżać samochodem - choć fakt faktem łatwiej nawiązać znajomość z osobami uprawiającymi aktywność sportową na świeżym powietrzu.

W sumie gdyby ktoś szukał kompana do biegania (maksymalnie 6km bo potem to wracałbym "Kalią" ) czy też ćwiczeń (interesuję się sportami walki) to również można by się zgadać.

Dodam, że jestem niski i szczupły więc jeśli nie przypadłbym komuś to gustu to łatwo będzie zwiać

Uprawnienia