Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kosmetyczka FACETA- łupież i podrażnienia

Banned
    Siemanowice Śląskie

Kosmetyczka FACETA- łupież i podrażnienia

cześć,

dość nietypowo, że udzielam się w temacie urody, zarezerwowanym dla kobietek. Ale może, jako znawczynie tematu coś poradzicie podpowiecie. Otóż borykam się z często nawracającym łupieżem. Na co dzień chodzę do pracy w ciemnym garniturze, który usypany jest tym cholerstwem. Myję głowę włosy szamponem z drogerii - takim jak żona. nie kupuję dla siebie czegoś specjalnego. podobno właśnie tutaj popełniam błąd. Moja żona poleciła mi naturalne kosmetyki które nie wywołują podrażnień... bez SLS i innej chemii.. ktoś próbował?

liczę na porady obu płci
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 01-06-2016 o 11:27 Powód: linki

Dermatologia kolego sie kłania , może Twoje szampony jakich używasz maja w swym składzie zbyt dużo agresywnych detergentów . Oceni to jak myślę , najlepiej lekarz , na pewno nie forum

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał arek.w Zobacz post
    liczę na porady obu płci
    Też miałem ten problem, sprawe rozwiązał szampon kofeinowy. Te reklame to mogłeś sobie darować, z tym to tutaj nic nie pyknie.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Żadna chemia.Powinno pomóc mydło afrykańskie.Polecam!Dostępne w np mydlarni,bądź Poszukaj w drogerii na Głębokiej też na szczęście się pojawiło.Cena ok 18,99 za 150 g,więc drogo.Niestety.Polecam też mydła z oliwek,najczęściej w mydlarni na wagę,ale np na Menniczej gotowe różnego rodz.200g cena ok 24,99,bądź zobaczyć trzeba na Górnym Rynku.Powodzenia!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia