Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Euro 2016

Euro 2016

Witam.W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej chciałbym zapytać czy orientuje się ktoś gdzie w Cieszynie będzie można oglądać mecze euro?Może będzie gdzieś jakiś telebim przy okazji meczów Polaków?Czy nie ma się co łudzić i jak zwykle przy okazji takiej imprezy będzie lipa.Z tego co wiem to np.w Ustroniu w Utropku ma być chyba telebim a w 2012 roku we Wrzosie był duży ekran.Ale może ktoś wie jak będzie w Cieszynie w tym roku.W domu to już nie to oglądanie:-)Dzięki za odpowiedzi.

Kajów koło Gdziejowa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Dotyczy punktu 7. Mój małżonek oglądając w telewizji zmagania piłkarzy zawsze zadaje mi takie pytanie: "zawsze kiedy ma być strzelona bramka ty przechodzisz przed telewizorem na balkon. Jak ty to wyczuwasz?....a jak jest replay- wracasz"?
    'Są takie rzeczy które się fizjologom nie śniły' .... tak już - my kobiety- mamy.

a ja ogladam na niemieckim ZDF-ie, i czeskim sporcie za freee ... :-) dziękuje ci Polsko !

Kajów koło Gdziejowa
    Ja oglądam większość na niemieckim ZDF bo komentator normalnie komentuje a nie drze mordy jak ci dwaj na TVP, czasami na czechu bo mi sie podoba jak komentator mówi to byla hlawiczku albo laticzku i nema gola.

Przez te wasze mecze,stałam się czasowo starą panną,przynajmniej mam wolne wieczory dla siebie i znajomych

Kajów koło Gdziejowa
    Już niedługo zagrają żeltelmany

Θ_Θ co to się dzieje?

Krycha troche fryz na dziadka
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Jakoś nie kręcą mnie tacy faceci jak Ronaldo,wydaje mi się taki mało męski w dodatku kojarzę go z takim zrozumiałym typkiem i nadmiernym narcyzmem.

Uprawnienia