Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Czy ktoś może polecić zakład fryzjerski w Skoczowie lub w Cieszynie, gdzie fachowo i tanio wykonają keratynowe prostowanie?

Jeśli chodzi o prostowanie keratynowe to niestety nie pomogę - chociaż kiedyś tym się interesowałam i sama chciałam skorzystać, ale niestety odpuściłam, kiedy dowiedziałam się, że w tym zabiegu stosuje się formalinę - a ta kojarzy mi się tylko z preparatami na biologii
    Za to z polecenia znajomej korzystałam z zabiegu CHI Enviro - w skład wchodzą produkty bogate w aminokwasy i proteiny naturalnego jedwabiu i pereł. Byłam bardzo zadowolona z efektu, przy stosowaniu szamponu i odżywki efekt utrzymywał się u mnie przez około 5 miesięcy, miałam to stosowane na włosie nie farbowanym i bez trwałej. Pewnie bez problemu znajdziesz zakład, który to robi - ja robiłam w salonie Prestiż w Cieszynie, ale wiem, że w Skoczowie też maja zakład.

Cytat Napisał marzena88 Zobacz post
    Czy ktoś może polecić zakład fryzjerski w Skoczowie lub w Cieszynie, gdzie fachowo i tanio wykonają keratynowe prostowanie?
    Zabieg sam w sobie nie jest tani i tani nie będzie ale polecam Salon fryzjerski FREESTYLE w Cieszynie - fryzjerkę Karolinę. Pozdrawiam!

@marzena88 witaj Nie chcę Cię odciągać od keratynowego prostowania włosów, bo efekt jest nieziemski, ale chciałem przestrzec, że jest to zabieg, który trzeba będzie powtarzać. Brakujący budulec wtłaczany podczas zabiegu prędzej czy później wypłucze się i będzie powrót do początku. Jeżeli jednak zdecydujesz się na ten zabieg, to polecam używać wyłącznie naturalnych kosmetyków (szamponów i odżywek nie zawierających parabenów) i ograniczyć kąpiele w słonej i chlorowanej wodzie.
    www.bionigree.pl - pierwszy polski producent kosmetyków trychologicznych

osobiście jestem po prostowaniu. i tak. jest to całkiem ładny efekt, byłam zadowolona do mniej wiecej 3 miesiąca po zabiegu włosy zaczęły się jeszcze bardziej puszyc, kręcić- jednym słowem jeszcze większe siano niż było może zależy od włosa? nie wiem. każdy chyba sam musi to wypróbować

Uprawnienia