Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ciąża czy nie ?

Ciąża czy nie ?

Czy któraś z Was tak miała... Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Mając jakieś tam objawy ciążowe zrobiłam test dzień przed spodziewanym okresem. Pokazała się druga kreska , ale blada. Okresu nie dostałam, test powtórzyłam za dwa dni. Wynik taki sam (jedna kreska wyraźna druga słaba) Dziś w teoretyczny piąty dzień okresu nadal mam ból brzucha, ból piersi i ogólnie czuję się nie najlepiej , zrobiłam kolejny test i znów druga kreska jest ale nie tak wyraźna jak ta pierwsza. Niby wszędzie piszą , że kreska to kreska i nie ważne czy wyraźna czy nie. Bardzo chciałabym być w ciąży i mam nadzieję , że jestem , ale mam wątpliwości przez tą słabą kreskę. Testy robiłam trzech różnych firm więc ta druga kreska to nie przypadek. Do lekarza pójdę dopiero za tydzień a na Bete jakoś mi nie po drodze ze względu na godziny pracy. Czy zawsze druga kreska oznacza ciążę?

Dokładnie, kreska to kreska Jej intensywność zależy od poziomu hormonów ciążowych. Trochę ich mniej i kreska słabsza (ale to normalne). Gratulacje

Dzięki za odpowiedź Troszkę się obawiam bo moja poprzednia "słaba kreska" nie była donoszona

Poziom hormonów się podniesie w miarę rozwoju ciąży, nie martw się Złe samopoczucie to też normalne zwłaszcza, że już jesteś kilka dni po terminie miesiączki. Jeśli nie ma plamienia to nie musisz się martwić

Cytat Napisał BETI206 Zobacz post
    Do lekarza pójdę dopiero za tydzień a na Bete jakoś mi nie po drodze ze względu na godziny pracy. Czy zawsze druga kreska oznacza ciążę?
    na bete zawsze warto pojsc. Prywatnie w szpitalu zrobisz o każdej porze dnia i nocy, więc praca nie koliduje z badaniem

Już jest porządna druga krecha

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

No, to gratulujemy!
    I nie przejmuj się tym, że kreska byłą słaba. U mnie też tak było a teraz gania wokół mnie rozbrykany potworek
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Uprawnienia