Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Ustka - wakacje

Ustka - wakacje

Witam macie jakies sprawdzone obiekty w Ustce na wrzesien? pozdrawiam

Polecam:

http://www.nocowanie.pl/noclegi/ustk...pokoje/145904/

Mój powrót wczoraj po 21-to dniowej labie. Polecam wszystkim tym którzy wybierają się na przryszły rok w tym kierunku.

Kto normalny jedzie o tej porze roku nad Bałtyk, nic tylko lodem pluć. W Łebie była jeszcze atrakcja gdyż można było podziwiać brakoróbstwo i patrzeć jak woda molo rozwala. Jedyna zaleta tego pobytu o tej porze roku to to że nie trzeba było smarować się kremami gdyż poparzenie słoneczne raczej nie groziło. Mam nadzieje że woda ognista nie poparzyła gardła.

Polecam kąpiele w Bałtyku zimą. Już teraz też się nada. Samo zdrowie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Polecam kąpiele w Bałtyku zimą. Już teraz też się nada. Samo zdrowie.
    ...i to jest właściwe podejście do tematu. Właśnie od paru dni przebywam w Kołobrzegu. Jak na razie pogoda zadowalająca. Wiele młodych małżeństw z dziećmi zapewne wiedzących, że o tej porze znajduje się tutaj największe stężenie jodu w powietrzu. Wiele młodych ludzi na deskorolkach, nie tylko starsi korzystają ze spacerów i podróży rowerowych. Jak do tej pory nie zauważyłem, by ktoś pluł lodem czy miał jakieś poparzenia gardła. Oblężone plaże i deptak. Większość ławek zajętych osobami korzystających z promieni słonecznych. Jesienią nad morzem również jest bardzo pięknie i nie ma takiego tłoku.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Uprawnienia