Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Rainbow Six Siege vs The Division

Rainbow Six Siege vs The Division

Jest tu ktoś kto gra w jedną albo drugą?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ponawiam pytanie. Ktoś gra w Siege?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja grałem, ale to są zupełnie różne gry, trochę nie rozumiem tematu.

No są. Czego nie rozumiesz?

Więc nie można ich porównywać. Pytanie typu, co lepsze - Pasjans czy szachy.
    No ale jeśli chcemy patrzeć na te gry z osobna, to Siege wydaje się bardziej przemyślane.

Cytat Napisał cydrek Zobacz post
    Więc nie można ich porównywać. Pytanie typu, co lepsze - Pasjans czy szachy.
    No ale jeśli chcemy patrzeć na te gry z osobna, to Siege wydaje się bardziej przemyślane.
    O to to. Siege to taki e-sportowy eksperyment Ubisoftu (jak zwykle niepowodzenie). Division miało konkurować z Destiny (i też niepowodzenie).

Pytałem o jedną i drugą bo mi się podobają ale pograłbym z kimś z okolicy w multi. Ostatecznie Divuision jest nudne więc pytanie dotyczy już raczej Siege.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał tymono Zobacz post
    Siege to taki e-sportowy eksperyment Ubisoftu (jak zwykle niepowodzenie).
    Nie przesadzaj, jest w ESL i dużo ludzi w nią gra.

Uprawnienia