Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Depilacja - jaka metoda jest najlepsza?

Depilacja - jaka metoda jest najlepsza?

Szukam skutecznej metody depilacji. Szczerze powiedziawszy mam już dość maszynek do golenia, bo są skuteczne na krótko, a po depilatorze włoski mi strasznie wrastają. Jest mnóstwo metod oferowanych przez gabinety kosmetyczne, a ja chciałabym się na jakiś wybrać. Tylko jaka metoda jest najlepsza?

A chodzi ci o usunięcie włosków z twarzy czy na pozostałych częściach ciała?

@EuSa - tak Ci się wydaje, ale to jest problem dla kobiety, jeśli chce się czuć zadbana i nie chce się męczyć z golarką codziennie.

@Triona - ja chodzę na wosk, a po nim dodatkowo kosmetyczka robi mi epilfree. Po kilku zabiegach efekty są jak po laserze, prawie nic nie odrasta. Robię nogi i bikini.

Dla mnie rzeczywiście to problem i szukam rozwiązań, których nie znam. Włoski bardzo szybko mi odrastają, a po depilatorze wrastają i to koszmarnie.

@olkab chodzi mi o depilację ciała, na twarzy na szczęście nie mam problemu. Znaczy nie z tych wąsatych kobiet jestem.

@Melody wosku nie próbowałam, ale ostatnio się przymierzałam do wizyty u kosmetyczki. A to epilfree, to co to takiego? Możesz napisać na czym polega?

Najlepsza jest epilacja ale to troche kosztuje

Mi po paru latach stosowania depilatora elektrycznego włoski już tak bardzo nie wrastają, są o wiele słabsze i jaśniejsze, ale ważny jest pilling.

może palnik gazowy ,testowałem na babuciu

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał kurtis Zobacz post
    może palnik gazowy ,testowałem na babuciu

Nareszcie dobra rada.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

A stosował ktoś depilację laserową? Ja zwykle chodzę na wosk do kosmetyczki

Uprawnienia