Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Planszówki + PS4

Planszówki + PS4

Szukam osób, z którymi można by pograć wspólnie w planszówki, nie jestem jakimś wytrawnym graczem, raczej interesuje mnie gra dla zabawy przy piwku
    obecnie posiadam caylusa, osadników, magie i miecz oraz eurobusiness, ale chętnie nauczę się grać w cokolwiek, jeśli zajdzie potrzeba niestety, nie znam zbyt wielu osób które lubią tego typu rozrywki jeśli ktoś chciałby też pograć razem na PS4, to również zapraszam mieszkam na banotówce.
    Więcej info na PW

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez traveler85 ; 31-07-2016 o 20:59

Po przeczytaniu kilku Twoich komentarzy, myślę że nie tylko można z Tobą fajnie pograć ale i podyskutować
    Ja zakupiłam ostatnio Activity ale jeszcze nie grałam, bo dwie osoby to za mało Mam też Dixit, Dobble, Młynek, Taboo i (a jakże!) Eurobiznes.
    Poluję na Sabotażystę, bo testowałam i gra się świetnie!
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

czeluściach foruma
    My mamy Sabotażystę, ale mało graliśmy z braku czasu... I z tego też powodu może być kiepsko o spotkanie, no chyba że jakoś w Zebrzydowicach.... Szłoby zrobić takie grajkowe spotkanie.

Mamy jeszcze Jungle Speed oraz Carcassonne. A polecam grę Wysokie napięcie, ale tego akurat nie mamy.
    Ostatnio edytowane przez Krilady* ; 01-08-2016 o 22:05

Planszówki fajna sprawa a im ekipa większa tym lepiej Podobno turnieje organizują i tam napewno kogoś Ci się uda znaleźć.

Uprawnienia