Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Poszukuję wspólnika

Poszukuję wspólnika

Witam, poszukuję osoby, która ma ciekawy pomysł na biznes, lecz brakuje jej kapitału lub tak jak ja, ma kilka pomysłów i poszukuje wspólnika, z którym prowadzenie interesu byłoby łatwiejsze. Jeżeli chcesz otworzyć własną firmę lub poszerzyć dotychczasową działalność i poszukujesz wspólnika z kapitałem- pisz na forum lub PW. Chętnie odpowiem na każdą wiadomość. Chciałbym otworzyć firmę w Cieszynie lub najbliższej okolicy. Zapraszam do kontaktu.

też mi chodzi po głowie pomysl o otwarciu wlasnego biznesu i mam kilka pomysłów ale brak mi narazie kapitału...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Skoro posiadasz kapitał i kilka dobrych pomysłów, czyli wszystko czego potrzeba, to po co Ci wspólnik, który de facto nic nie wniesie do spółki? Jeżeli potrzbujesz pomocy to możesz kogoś zatrudnić, nie potrzeba do tego wspólnika. Chyba, że szukasz robola, który będzie odwalał za Ciebie całą robotę, albo jelenia, którego można wyrolować.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 19-10-2016 o 18:44
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

@sloneczkoxxx24 jeżeli jesteś zaintersowana/ y współpracą proszę o PW
    @ Nie bój żaby Biznes to dla mnie nowa dziedzina i wspólnik z doświadczeniem byłby dla mnie o niebo lepszy niż pracownik, który traktowałby pracę jako przykry obowiązek, dlatego nie szukam żadnego robola czy jelenia tylko uczciwego współpracownika, który wniósłby swoją wiedzę do firmy

Mam wrażenie, że to poszukiwanie wspólnika jest trochę idealistycznym podejściem. Większość osób, z którymi rozmawiałem na temat tego, że szukam wspólnika, raczej mi taki pomysł odradzało. Przyznaję, że mam podobne podejście jak matkroc1, ale trzeba brać pod uwagę to magiczne słowo uczciwość.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia