Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Nasze odkrycia kosmetyczne

Nasze odkrycia kosmetyczne

Brakuje mi takiego tematu dziewczyny! Macie jakieś fajne kosmetyki - niedrogie, dobre i warte polecenia? Chętnie przetestuję coś nowego, bo chcę odświeżyć kosmetyczkę przed jesienią.

Niedrogo i jako coś nowego polecam użycie kosmetyków nie zawsze zgodnie z przeznaczeniem .
    Znaczy np jak ci nie spasowała odżywka do włosów, to zamiast wywalać zastosuj na stopy. Dodaj olejku aukaliptusowego albo z drzewa herbacianego np. Albo krem do rąk wetrzyj w końcówki włosów. A resztki balsamów i żeli pod prysznic zmieszaj z kawą i zrób peeling.
    Można kombinować do woli.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cóż napisać... ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez tego kremu:

Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Moim najnowszym odkryciem w "łazience" jest masło kokosowe. Takie spożywcze, nierafinowane. Idealnie działa na skórę, lepiej niż wszystkie balsamy jakie dotychczas miałam (z milion tego było), ma też sporo innych właściwości.
    Jest wydajne (czyt. zajmuje mało miejsca a długo się go używa) i przyjemnie pachnie (acz tutaj kwestia gustu).
    Aktualnie dążę do wykończenia wszystkich "nacieraczy" i korzystania tylko z kokoska
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Ja ostatnio jeszcze wykorzystuję resztki witamin w kropelkach od dziecka i wcieram kaj popadnie. Znaczy w skórę hihi.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

A ja ostatnio bardzo polubiłam taki nowy puder matujący MySecret z Natury. Fajnie wykańcza makijaż i nie robi na buzi maski.
    Naprawdę niezły kosmetyk i to za grosze, bo w promocji dałam za niego coś ok. 10 złotych, więc naprawdę niewiele. O taki:

Pamiętam czasy jak używała tego Nivea jeszcze moja Mama,kiedy byłam małą dziewczynką

Chyba każdy kojarzy krem nivea. Moim najnowszym odkryciem jest świeżo zakupiony zmywacz do paznokci do manicure hybrydowego z Sensique. Jestem bardzo ciekawa jak się spisze, przetestuję go w najbliższych dniach.

witamina C dla dzieci + witamina e = wspaniałe serum na twarz
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

@wronka a skąd bierzesz te witaminy?

@Triona - Sensique znam z kosmetyków do makijażu, nie wiedziałam, że mają też zmywacze. Jaka cena? Bo pojemność spora. W Naturze kupiłaś?

Uprawnienia