Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Nasze odkrycia kosmetyczne

z apteki Juvit C dla dzieci i witamina E też w kapsułkach z apteki , działa wspaniale
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Cytat Napisał Melody Zobacz post
    @wronka a skąd bierzesz te witaminy?

@Triona - Sensique znam z kosmetyków do makijażu, nie wiedziałam, że mają też zmywacze. Jaka cena? Bo pojemność spora. W Naturze kupiłaś?
    Trafiłam na nowość, właśnie w Naturze. Sensique ma oprócz kosmetyków typowo makijażowych też sporo lakierów, których chętnie używam, a zmywacze pierwszy raz widziałam i to w sporej ofercie, więc kupiłam, żeby wypróbować. W stałej ofercie są po 9,99 zł.

Od niedawno dodaję witaminy E w kroplach do kremu przed nałożeniem. I efekt jest świetny, cera jest o wiele ładniejsza.

Dawno nie zaglądałam, a odkryłam bardzo fajne kosmetyki z firmy Swederm. Ostatnio kupiłam sobie od nich cienie i jestem bardzo zadowolona, bo są mocno napigmentowane i nie muszę poprawiać powiek przez wiele godzin.

Uprawnienia