Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 183 z 183

Temat: Czarny Poniedziałek

Mówisz? Obiecuję, że będę powściagliwa w tym względzie.

No cóż. Zaufanie może, ale nie musi być odwzajemnione tak, że wezmę to na bary i będę z tym żyć i ma to do siebie, że aby komuś ufać musisz być przekonany o tym, że ten obiekt i jego poczynania są zgodne z naszymi przekonaniami i życzeniami. Niestety tu mijamy się całkowicie jak widać.
    Ufam jednak, że kiedyś bedzie taki moment, że przyjdziesz po rozum do głowy i zmienisz przekonanie co do życia i śmierci a w zasadzie do ludzkiego podejścia do drugiego czlowieka.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 26-01-2018 o 08:09

Nie obiecuj, nie obchodzi mnie to. Podejście do ludzi mam przesadnie ludzkie, tylko głupoty (w tym wąskich horyzontów) oraz chamstwa nie trawię
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Tak bywa dyszol, nic z tym nie zrobisz. Musisz to przyjąć i oswoić jak dasz radę postaraj się!
    A tak w nawiązaniu do tych Twoich horyzontów szerokich to ja ostatnio przeczytałam takie słowa "Ci co mają szerokie horyzonty mają znacznie mniejsze perspektywy."

Uprawnienia