Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 183

Temat: Czarny Poniedziałek

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Kolejny, poważny temat, rozjeżdżają forumowi pajace.
    Żal patrzeć...
    Dodałbym jeszcze, że bezideowi głupcy, ponieważ szydząc w ten sposób z protestów przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego stają w obronie środowisk i poglądów z którymi dotychczas się nie zgadzali (wyjątkiem jest tu oczywiście Krzaczek_Malin).

Co do samego protestu: nie wiem, czy to nadal aktualne, bo o ile się nie mylę ustawa nie przeszła, a Jarosław nakazał przygotować nowy bardziej liberalny projekt. To było z resztą do przewidzenia, wszyscy wiedzieli, łącznie z PiS-owcami, że całkowity zakaz aborcji nie przejedzie, a chodziło jedynie o wywołanie kolejnej gównoburzy.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Ja ze swojej strony życzę udanej akcji protestacyjnej oraz dużej frekwencji.

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tym protestem to tylko chcą odwróucić uwagę od afer.
    Swetru zaś nmie rozbawił....http://dorzeczy.pl/kraj/id,11425/Wpadka-Petru-Tym-razem-zginekologiem.html

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Co do samego protestu: nie wiem, czy to nadal aktualne, bo o ile się nie mylę ustawa nie przeszła, a Jarosław nakazał przygotować nowy bardziej liberalny projekt. To było z resztą do przewidzenia, wszyscy wiedzieli, łącznie z PiS-owcami, że całkowity zakaz aborcji nie przejedzie, a chodziło jedynie o wywołanie kolejnej gównoburzy.
    Gównoburzy mającej na celu pozostawienie w użyciu już i tak restrykcyjnej ustawy, za co szczęśliwe kobiety całować po umazanych krwią łapkach będą?
    Nie siedzę w temacie, bo nie śledzę za bardzo co się dzieje, ale byłabym skłonna uwierzyć, że ten koszmar jednak zostanie przepchnięty. Oszołomów w naszym kraju nie brak. A potem będziesz bezsilnie patrzeć, jak na szpitalnym łóżku w majestacie prawa umiera twoja kobieta, bo lekarze nie będą mogli usunąć pozamacicznej ciąży. Bo do tego między innymi prowadzi ten zapis. Już teraz to się zdarza, jeśli pechowo trafi się na skurwysyna z "sumieniem". Nie mówiąc o innych trudnych i skomplikowanych przypadkach. Takich nie brakuje.
    Nie trzeba słuchać lewa czy prawa, tylko gruntownie przestudiować ów projekt i wyciągnąć płynące z niego wnioski.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Nie siedzę w temacie, bo nie śledzę za bardzo co się dzieje, ale byłabym skłonna uwierzyć, że ten koszmar jednak zostanie przepchnięty. Oszołomów w naszym kraju nie brak. A potem będziesz bezsilnie patrzeć, jak na szpitalnym łóżku w majestacie prawa umiera twoja kobieta, bo lekarze nie będą mogli usunąć pozamacicznej ciąży. Bo do tego między innymi prowadzi ten zapis. Już teraz to się zdarza, jeśli pechowo trafi się na skurwysyna z "sumieniem". Nie mówiąc o innych trudnych i skomplikowanych przypadkach. Takich nie brakuje.
    Nie trzeba słuchać lewa czy prawa, tylko gruntownie przestudiować ów projekt i wyciągnąć płynące z niego wnioski.
    Może właśnie powinnaś najpierw bardziej zainteresować się tematem zanim zaczniesz takie brednie jak powyżej pisać. Wskaż mi proszę zapis w ustawie który mówi o przymusie utrzymania ciąży pozamacicznej? Wklej mi zapis o tym, że kobiety z zagrożeniem życia nie będą ratowane i lekarze będą czekać na śmierć ich i ich dziecka?

http://gosc.pl/doc/3070122.Odklamac-...antyaborcyjnej

Skomentuję komentarz, żeby było łatwiej.
    Ustawa- jak czytamy- pozwala na leczenie kobiety nawet jeśli doprowadzi to do śmierci płodu , nie pozwala natomiast na prewencyjne usunięcie ciąży, jako metoda ratująca życie. A ciążę pozamaciczną usunąć trza, bo zagraża życiu i to jest właśnie prewencja. Amen.

- - - Dopisano - - -

A projekt ustawy możesz wkleić. Nie umiem z telefonu.

- - - Dopisano - - -

O pardon pomyłka. Napisałam : pozwala na leczenie kobiety nawet jeśli doprowadzi to do śmierci płodu
    A miało być : pozwala na działanie lecznicze ratujące bezpośrednie zagrożenie życia kobiety

Leczyć nie wolno, jeśli może płód obumrzeć.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    A Ty przestudiowałaś ów projekt? Jak na razie odnoszę wrażenie, że posiłkujesz się komentarzami znalezionymi w sieci, bo, jak sama twierdzisz, tak jest łatwiej.

Gównoburzy mającej na celu pozostawienie w użyciu już i tak restrykcyjnej ustawy, za co szczęśliwe kobiety całować po umazanych krwią łapkach będą?
    Miałem raczej na myśli gównoburzę, która ma za zadanie odciągnąć gawiedź od całej reszty. Obama zapowiedział, że chce do końca roku przepchnąć TTIP pomimo narastających kontrowersji i sprzeciwu społecznego. Czasu zostało niewiele i trzeba czymś zająć pospólstwo zanim zorientuje się, że coś tu chyba śmierdzi i wyjdzie na ulice jak w przypadku ACTA.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 03-10-2016 o 20:40
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

A Ty przestudiowałaś ów projekt?
    http://forum.ox.pl/showthread.php?10000-R%F3%BFnica
    No patrz. Zdarzyło mi się.

Kupe sie tego na rynku w Cieszynie naszło. Palców 1 ręki mi brakło

Kajów koło Gdziejowa
    Na stronie głównej oxa jest fotoreportaż z protestu w Cieszynie, ta frekwencja mnie powaliła.

http://fotoreportaz.ox.pl/fotoreport...cieszynie.html

- - - Dopisano - - -

Przeglądając te zdjęcia jakoś nie zauważyłem żadnych forumowiczek
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia