Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Różnica w cenach.

Różnica w cenach

Witam,

Nie znalazłem konkretnej kategorii o telefonach komórkowych wiec zadam pytanie tutaj. Przegladalem ostatnio oferty zakupy telefonu komorkowego LG G3 ale z tego co widze rozbieznosc w cenach u roznych osob za taki sam telefon siega 500 zl wie ktos o co moze chodzic ?

Skad sa takie duze roznice cen ?

Pozdrawiam

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Co w tym dziwnego, jedni chcą tanio kupić i drogo sprzedać, ja mam HTC Desire 816 i chce za niego tylko 5 stówek, dodam tylko że kasa mi jest potrzebna na gwałt.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    .... dodam tylko że kasa mi jest potrzebna na gwałt.
    Za gwałt się nie płaci. Za to sporo można wydać w domach spokojnej......sory- uciech, ale wtedy to już nie gwałt.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał marvell Zobacz post
    Witam,

Skad sa takie duze roznice cen ?

Pozdrawiam
    Dowiedz się czy to nie są komórki ze zwrotów, albo jakiś dziwny import z Chin.

Ja jak kupowałem rejestrator jazdy to też była różnica cen, ale nie aż taka.
    Rejestrator pochodzący z legalnej dystrybucji z 2-letnią gwarancją producenta kosztował 399 zł a import z Chin z gwarancją sprzedawcy 329 zł.
    Nie radze kupować tych tańszych bo sprzedawca może manele zwinąć i po gwaracji, lepiej tych kilkadziesiąt złociaków dołożyć i spokojnie spać.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ja jak kupowałem rejestrator jazdy to też była różnica cen, ale nie aż taka.
    Rejestrator pochodzący z legalnej dystrybucji z 2-letnią gwarancją producenta kosztował 399 zł a import z Chin z gwarancją sprzedawcy 329 zł.
    Nie radze kupować tych tańszych bo sprzedawca może manele zwinąć i po gwaracji, lepiej tych kilkadziesiąt złociaków dołożyć i spokojnie spać.
    Po co komu gwarancja przy takim sprzęcie? Mi nie chciałoby się nawet tyłka ruszać, żeby złożyć reklamację. Takiego sprzętu się nie naprawia, chyba, że kogoś nie stać na nowy.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ratingen Zobacz post
    Po co komu gwarancja przy takim sprzęcie?
    Dla zasady

Takiego sprzętu się nie naprawia.
    Oczywiście Jaśko masz rację, takiego sprzętu się nie naprawia, producent wyrzuca do kosza i posyła klientowy nowy sprzęt .

Mi nie chciałoby się nawet tyłka ruszać, żeby złożyć reklamację.
    "Zachód" przy tym taki sam jak przy kupnie nowego, tylko dla ciężko myślących to wyprawa na biegun północny.

Ta 'zasada' drogo kosztuje----70 polskich złotych. Zastanawia mnie co w tym urządzeniu może ulec awarii. Chyba nie jakieś trybiki czy pasek klinowy. Używam go ok. 8 lat, nieraz mi spadł (przyssawka puściła na rozgrzanej od Słońca szyby) i nadal bezproblemowo funguje.

Kajów koło Gdziejowa
    Skoncetrujmy się na LG telefonie (jak w pierwszym poście) , wyobraź sobie że trejestrator jazdy to był tylko przykład (potrafisz coś takiego?).

jeżeli jest taka różnica na allegro, to przejdz na zaklade dostawa cennik dostawy - tam na samym dole najczesciej pisze, ze dostawa ok. 30dni - tzn ze towar idzie z chin jezeli juz chcecie kupowac taniej i niezalezy wam na gwarancji to polecam aliexpress - wszystko na allegro jest stamtad

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Za gwałt się nie płaci. Za to sporo można wydać w domach spokojnej......sory- uciech, ale wtedy to już nie gwałt.
    Jak to nie! wynajęcie papugi do tanich nie należy, a po gwałcie może to być konieczne
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia