Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Temat: A rząd gra obywatelom na nosie

A rząd gra obywatelom na nosie

Rozpętali burzę z ustawą aborcyjną,ludzie dookoła obrzucają się łajnem udowadniając swoje racje,a rząd za naszymi plecami podpisuje CETA

https://www.youtube.com/watch?v=KgHEhEoX1Tw

Ja pamiętam ACTA. Też ciekawie było.

A CETA. Już podpisali? To mi umknęło widocznie. Zdawało mi się, że na dniach mieli prowadzić rozmowy bo były podzielone zdania ministerstwa na temat tej ustawy usługowo handlowej. Do końca października o ile dobrze pamiętam. Mają teraz na szczyt jechać i dopieroż decyzję podejmować.
    O ile dobrze się orientuję to założenia CETA już od 2014 roku były za zeszłego rządu i to bardziej miękkie i zależne i niekorzystne dla PL niż teraz. Wątpię czy nasi teraz wtopią w UE i Kanadę jak nie przychylnie mają opinię o niej.

Negocjacje w tej sprawie trwały pięć lat i zakończyły się we wrześniu 2014 roku. Porozumienie ma być zawarte pod koniec października podczas szczytu UE-Kanada.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 04-10-2016 o 11:42

Nie,jeszcze nie podpisali,ale nie macie wrażenia że "akcja" z ustawą aborcyjną to tylko zasłona dymna by w spokoju robić "krecią robotę"?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Czasem słońce czasem deszcz.

Ja Wam powiem że już misz masz mam już w głowę i ostatnio nie mam sił się z tym co się dzieje dookoła mocować.

Jak mnie kiedyś nosiło by walczyć i działać to teraz zaczynam mieć wszystką politykę, rządy, parlamenty i unię w dupie. Smutno mi i obojętnie jednocześnie przez to. Lubiłam wiedzieć i lubiłam nie być głupią krową ale teraz ....dochodzą mnie wnioski że im mniej wiesz tym lepiej śpisz.

Pytałam kiedyś dawno znajomej co tam sadzi o tym czy tamtym ze świata. Ona w szoku i co pytam. Ja się szarpałam a ona miała święty spokój i życie na luzie.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 04-10-2016 o 18:17

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Trzeba się trochę interesować, bo już niedługo wybory.
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 05-10-2016 o 09:34 Powód: zima

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    ale nie macie wrażenia że "akcja" z ustawą aborcyjną to tylko zasłona dymna by w spokoju robić "krecią robotę"?
    Oczywiście, że tak. Z najnowszych informacji wynika, że projekt został odrzucony (link poniżej), ale jeszcze sporo czasu minie zanim dyskusje i protesty ucichną, a ludzie zaczną zwracać uwagę na inne rzeczy.

http://wyborcza.pl/7,75398,20793120,...prace-nad.html

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    Rozpętali burzę z ustawą aborcyjną,ludzie dookoła obrzucają się łajnem udowadniając swoje racje,a rząd za naszymi plecami podpisuje CETA
    CETA to jedno, a drugie to podzielenie społeczeństwa. PiS-owcy skupiają wokół siebie przeciwników aborcji, a PO z petrusami i kodziarzami zwolenników. Tym oto sposobem ludzie dzielą się na zwolenników jednych albo drugich i dla nikogo innego już nie ma miejsca. Od lat odgrywa się ten sam teatrzyk i od lat baranki dają się na to nabierać, a potem przed wyborami pada to samo pytanie: "na kogo tu głosować, skoro do wyboru jest tylko PiS albo PO" Wybór jest znacznie większy, ale na głupotę ludzką nie ma rady...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 05-10-2016 o 19:34
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    To jest głosowanie? Mi to na coś innego wygląda , co ta Pawłowiczka zobaczyła?

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Nie bój żaby. Zgadzam się z Tobą. Niestety ale masz rację.

W tym przypadku to rząd i opozycja zagrała obywatelom na nosie.

Wczoraj wieczorem Pis głosuje przeciw projektowi zakazującemu aborcji, który wcześniej sami poparli.
    Ale żeby było śmieszniej, PO i Nowoczesna, głosują aby nie głosować teraz tylko w STYCZNIU.
    Czyli opozycji zależy tylko na tym żeby wszystko zdestabilizować i dalej wyprowadzać ludzi na ulice zbijając swój kapitał polityczny. A rządowi przy współpracy opozycji przegłosować CETA.
    Pis PO i N. wspólnie glosują za przyjęciem CETA.

źródło: Kukiz15

Uprawnienia