Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: A rząd gra obywatelom na nosie

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tak naprawdę, ten czarny poniedziałek to przycmienie innego ważnego tematu.

Cytat Napisał gabi_m1 Zobacz post
    Nie,jeszcze nie podpisali,ale nie macie wrażenia że "akcja" z ustawą aborcyjną to tylko zasłona dymna by w spokoju robić "krecią robotę"?

Nie, bo ta ustawa nie wyszła od rządu, tylko od ludzi. Zebrali podpisy i należało przeprowadzić głosowanie.

Rząd gra obywatelom na nosie już od lat, chcę sie zrzec obywatelstwa polskiego na znak protestu ale to nie jest takie proste...może Władimir Władimirowicz mi pomoże Jak myślicie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

co mnie dziwi w tym kraju że ogło społeczeństwa jest po prostu podzielona jedni za PI drudzy za PO ini za reszta parti i odsetek nie popierajacych nikogo a prawda jest tylko taka ze na tym zyskuja sami politycy powinien byc tylko 1 podział rzad i naród wybieramy rzad i jako naród jako ogół spoleczeństwa wymagamy Jak nie to pa pa inaczej by było w tym kraju

Ogół społeczeństwa to po prostu głupcy. Głosują na nazwiska. Zagłosujcie na program partii a nie...bo go znam, bo on od nas. Ja kupuję program partii ,,wolność"

Jean-Paul Sartre

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Ogół społeczeństwa to po prostu głupcy. Głosują na nazwiska. Zagłosujcie na program partii a nie...bo go znam, bo on od nas. Ja kupuję program partii ,,wolność"
    Chyba nie chcesz być wolny?

[„…dzwoni słuchacz do Radia Erewań i pyta „czy będzie wojna?”, na co Radio uspokaja: „wojny nie będzie… ale rozgorzeje taka walka o pokój, że nie zostanie kamień na kamieniu”]

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Chyba nie chcesz być wolny?
    Właśnie chcę być wolny a nie jak do tej pory niewolnikiem.

Jean-Paul Sartre

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Każdy jest niewolnikiem

Niestety się z Tobą nie zgodzę. Najbardziej wolnymi ludźmi są ci co nie znają czasu i pieniądza.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia