Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: A rząd gra obywatelom na nosie

Pani Kopacz kopała metr w głąb i tak cudownego śledztwa i ekshumacji zwłok nie doświadczyła nigdy. Rzetelności jej faktycznie nie brakowało....fuj! Klamczuszka!

Po co, dlaczego.. totalny bezsens i teraz już wogole przestałam wierzyć w ich "dobrą wolę ". Cóż się dziwić, że tak cyrkowali żeby ekshumacji nie robić, żeby nie dociekać. Wstyd i hańba !

Kajów koło Gdziejowa
    Choćby nie wiem co robili to i tak tych ludzi nie wskrzeszą, takie kłamstwo o 1 metrze ziemi to je pikuś w porównaniu z kłamstwami wyborczymi tej zgraji kabareciarzy. 500+ na każde dziecko to je oszustwo albo to.

Od 2,45 min. ta pycha i arogancja ministra daje wiele do myślenia ale tylko ludziom objektywnym a nie fanatykom pisiorstwa.

- - - Dopisano - - -

Tu mocie pozdrowiynia od głowy państwa

- - - Dopisano - - -

Szczyt NATO , powaga sytuacji

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ja tam z 500+ jestem bardzo zadowolona. Z biecikowego też byłam chociaż każdy narzekał, że mało. Mi starczyło i dziękuję, że chociaż tyle było. Nie rozumiem ludzi ciągle niezadowolonych. Nic im nie pasuje. Dziękuję rządowi Pl, że nie wpuścił emigrantów do mojego kraju i godnie go reprezentuje. Umie się postawić, dopominac o swoje a nie skakać po stołkach, bredzic i afery nakręcić . Nie lize butów nikomu. Dla mnie to istotne.

Fakt, zycia już nie wrócą nikomu ale przynajmniej dojdzoemy może fo prawdy i ukatzemy tych co takie zaniedbania zrobili.

Co miesiąc państwo odbiera Ci pieniądze. Bierze obecny, brały poprzednie rządy. Obecny w ramach wyborczego PRu i zasady kija i marchewki obiecał, że część swojej kasy otrzymasz z powrotem jeśli ich wybierzesz i masz więcej niż jedno dziecko. Cieszysz się, że chociaż tyle dostałaś SWOICH PIENIĘDZY. Poronione. Prawie jak syndrom sztokholmski hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A korwin chce ludziom oddać pieniądze a ludzie i tak głosują na pis i po
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Dyszol, to jeszcze nic że mi wezmą i choć część SWOJEGO i męża wezmę spowrotem. Jakis wklad praca mam. Emogranci przyjadą i wezmą to co nie ich, zero, ograbic przyjdą. Byle jakiego ssocjalu z.Pl nie wezmą bo mały, pójdą po nie swoje do Niemiec czy gdzieś indziej ....i to już poprzesz a tam też Salomon z pustego nie naleje. Muszą wziąść by dać. Spoko.

Tak, moje panstwo odbiera mi pieniądze, które zarabiam ale uważam, że potem calkiem dobre je lokuje. Ewentualnie fundusz zdrowia ...Nie ma zlotego środka. Nigdy idealnie nie będzie i idealnie rozwiązanie nie przybędzie. Bedzie wiecej dzieci, bedzie lepesze prorodzina a nie dziwadlo to i bedzie nam tu lepiej. Nie ma dzieci nie ma przyszłości.

Korwin jak Korwin. Też ma za uszami. Za to Ryszard ma plan dla Polaków. "Aktywna rodzina" i kto jak kto ale on wie jak aktywizowac rodziny. Rozbili swoje rodziny wdajac sie w romans. Osierocili, skrzywdzili dzieci....tak aktywna rodzina. Brawo, zeby nie pietnowac dzieci....dajcie spokój. Wole niech mnie grabi pis niż ktoś taki. I owszem. Bede mu zaglądać w Maderę i w sypialnie.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 30-05-2017 o 08:48

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post
    Dziękuję rządowi Pl, że nie wpuścił emigrantów do mojego kraju
    Z tym się zgadzam, widze co ciapaty wyprawiają za zachodnią granicą, nie mam na myśli zamachów bombowych lecz ich styl życia i zachowanie na ulicy, w sklepach itd.

godnie go reprezentuje.
    Raczej go ośmiesza.

Fakt, zycia już nie wrócą nikomu ale przynajmniej dojdzoemy może fo prawdy i ukatzemy tych co takie zaniedbania zrobili.
    Wykopywaniem zwłok nie dojdą do prawdy. Nie ukarzą winnego bo winny karzeł jak na razie jest nietykalny, jedynie mogą ukarać takich PO Misiewiczów jak Arabski.

- - - Dopisano - - -

Odpowiedź na pytanie, dlaczego polska delegacja poleciała do Katynia.

Osobiście uważam, że ośmiesza zdecydowanie kto inny. Nasz rząd nie i część mu za to. I na szczęście duży procent rodaków też tak uważa.

- - - Dopisano - - -

Stare to. Krąży po internecie jakiś czas i obrazuje jak to niedobry Lech grał rodakim na nosach wykorzystując Katyń jako zagrywki polityczne przed wyborami? Czyżby

Mnóstwo niedomówień. Zapraszam do lektury czy tylko wtedy myślał o Katyniu? No i proszę o odp. na ostatnid pytania zawarte w tekście.

http://stanzag.salon24.pl/274689,szukajac-odpowiedzi-na-liste-obecnosci-s-p-lecha-kaczynskiego-w

Kajów koło Gdziejowa
    Krzaczku, moja teściowo widzi to tak samo jak Ty, ale ona je moherym po 80-tce więc jej się raczej nie dziwie.

Sęk w tym, że to właśnie ludzie starsi mają doświadczenie i najważniejsze życiowe wybory dobre i złe za sobą już i mogą całkiem trafnie oceniać sytuację. Lekceważenie tego co przeżyli i jakie wnioski z błędów swoich i innych wyciągnęli, jakie historyczne wydarzenia mają w sercach to naprawdę siatka ochronna dla nas, żeby drugi raz błędów nie popełnić a uczyć się na nich.

Zresztą jak już zdążyliśmy się poznać, wiecie jakie mam poglądy na polityke, rodzinę i ogólnie życie. Zgadzam się, są prawie całkowicie oddmienne niz to co lansuje teraz swiat i bywają staroswieckie, nie dzisiejsze. Na szczęście mąż ma takie samo zdanie i wspólnie wychowujemy dzieci w tym nurcie. Czasem zbieramy za to cegi po tylkach od tych speców od nowoczesnego stylu życia i robta co chceta...wybór podjety i tego sie trzymamy.

Uprawnienia