Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: A rząd gra obywatelom na nosie

Nie są odmienne. Wpisują się w ogólny kanon prawicowej propagandy bazującej na relacji bóg, rodzina, ojczyzna.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jeśli łatwiej Ci tak to widzieć to owszem, niech będzie propaganda prawicowa. Zwał jaj zwal.

Na szczęście młodzi rozumieją program partii wolność. Za 20 30 lat sie wszystko zmieni, kwestia wymarcia większości komuchów i ich spadkobierców. Przyjdzie kiedyś ten piękny czas że podatek dochodowy będzie w moim portfelu a składki zdrowotne i emerytalne będą dobrowolne. To jest wolność i polityka prorodzinna. Oddać mi podatek dochodowy. Sram 500+. Będę miał ponad tysiak więcej na ror.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Za 20, 30 lat to po co Ci ten podatek... no chyba, że planujesz jak Korwin, Kalisz na stare lata modej i naiwnej i pazernej z podatku dziecko majstrowac. Chyba, że już wnukom planujesz przyszłość...

Po to żeby żyć jak wolny człowiek. Jak powiedział Śp. Andrzej Lepper. Wy oddajcie ludziom ich pieniądze, to ludzie sami sobie poradzą.

Jean-Paul Sartre

I tak rząd POdzielił społeczeństwo na pół..baaa nawet kler i to dosłownie. Pół jednego biskupa w trumnie, innych po siedem ale po trochu. Faktycznie, no kupy to się to nie trzyma.
    Wow, po prostu pogratulować! Majstersztyk z nitami tu i tam.

ceuer, no to ja Ci życzę tej wolności z całego serca. Mam nadzieję, że tak będzie jak zechcesz!

Piszesz kompletnie bez ładu i składu, w ogóle nie idzie zrozumieć co Ty próbujesz wyrazić.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Oby moje pragnienia spełniły się jak najszybciej Krzaczku. Zlikwidować socjale i dodatki a za robotę niech sie wezmą.

Jean-Paul Sartre

Tego Ci życzę. Oby nam się żyło lepiej i Tobie i nam wszystkim.

Kajów koło Gdziejowa
    Rozkwit polskiej gospodarki i przemysłu, szczęście powraca.

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia