Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Wasze ulubione gry

Wasze ulubione gry

AKurat teraz jak zaczyna się chłodna jesień chciałam Was zapytać jakie macie sposoby na nudę?, bo ja gram w grę, którą i Wam polecam, czekam na relacje czy też jest dla Was fajna i wciągająca: cs 1.6 non steam.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 05-12-2016 o 19:39 Powód: linki

Spamisz warezem? Tego jeszcze nie było.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jaki spam, hello, ja też cieszę się, że jest ktoś kto kocha tą grę i piszę o tym, to forum i każdy może się pochwalić swoją pasją czy hobby. Więc ja także laura1984 uwielbiam tą grę :-) boost cs – główna. Jest naj... .
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 05-12-2016 o 19:39 Powód: linki

Kochasz to kup oryginał a nie miel na piracie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja sobie gram w Far Cry. Już z 10 razy go przeszedłem i dalej nim walczę. Są jacyś chętni, żeby się w sieci zmierzyć?

A w którego grasz?

też moge się podczepić pod far cry 3

Ja gram sobie w Fife 17

MAFIA 2 - moja ulubiona gra

Uprawnienia