Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Temat: Antoni M.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Margen Zobacz post
    wisiketa.ja nie jestem w żadnej z opozycji!Mnie to wisi jak keta Pełzający zamach stanu i przejęcie wolnościowych praw jakie nastąpiły po latach '80,dezintegracja z UE,skłócenie społeczeństwa,skonfliktowanie,podżeganie,szczucie, plucie,to CO? kaszka manna,której ty jesteś zwolennikiem! Widziałeś tę w twoim mniemaniu opozycję wczoraj na demonstracji w całym kraju! Piotrowicz twarzą PIS?! Chyba trzeba być ślepcem i głuptakiem,by przyjąć taki model wykluczenia i poddaństwa. Idź już lepiej do dr.marchewki w Kauflandzie
    Na początek proponuję się dotlenić i wyrównać oddech.
    Co mi jeszcze poroponujesz? bo u mnie na wsi nie ma kaufloka

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Na początek proponuję się dotlenić i wyrównać oddech.
    Co mi jeszcze poroponujesz? bo u mnie na wsi nie ma kaufloka
    Zapewniam,u mnie wszystko w normie czego i tobie życzę i proponuję,będziesz bogaty!

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Margen Zobacz post
    Zapewniam,u mnie wszystko w normie
    Tak trudno mi w to uwierzyć
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tak tak, będę bogaty, jajka podrożeją o 50%, nic tylko się cieszyć, naród głodny jaja kupi a ci co marudzą to nie mój problem, ja też lubię pomarudzić, ale ja badam rynek
    Jak się władza zmieni to może będziemy legalnie maryśke uprawiać, trzeba umieć się sprzedać. Nie można stać w miejscu, bo się cofamy. Ludzie są niedowartościowani, nie mają odwagi określić swojej/ego gender.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Jak się władza zmieni to może będziemy legalnie maryśke uprawiać, trzeba umieć się sprzedać. Nie można stać w miejscu, bo się cofamy. Ludzie są niedowartościowani, nie mają odwagi określić swojej/ego gender.
    Nasi bracia Czesi już możim. Szydełko spotkało sie z tym Havrankym, może sie pytała jak te prażinki działają.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Antoni ich przegoni razem z jankesami, mojemu dziadkowi w 1939r zabrali konia, mi zabiorą krowyhttps://youtu.be/EwifaYNMe0E

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Widzę że propaganda zachodnia Was nie rusza😁

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Limuzyny BOR będą miały... AC

Jarosław Zieliński. Pytany, dlaczego inne instytucje opłacają AC za auta, a BOR nie, wiceminister odpowiedział, że te ubezpieczenia w przypadku bardzo drogich samochodów są bardzo kosztowne.

To dlaczego kupili takie drogie auta, trzeba było kupić tańsze, Dobrze, że na paliwo jeszcze mają.

Uprawnienia