Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Temat: Antoni M.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Rosja nawet razem z Chinami nie jest w stanie podskoczyć Amerykańcom, ale za kilka lat się to zmieni,
    Masz na to jakieś argumenty?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Masz na to jakieś argumenty?
    Oczywiście, a Ty masz argumenty przeciw?
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Nie postawiłem żadnej tezy.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ogólnie Rosja nie da sie sprowokować...USA musiałyby napaść Rosję a tego napewno w najbliższym czasie nie zrobią...musieliby niezłego wariata mieć na szpicy w państwie...Rosja już sie określiła że każda napaść na jej ziemie będzie odpowiedziana atakiem atomowym...mysle że nie muszą sie 2 razy powtarzać
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Rosja już sie określiła że każda napaść na jej ziemie będzie odpowiedziana atakiem atomowym...mysle że nie muszą sie 2 razy powtarzać
    No to mnie pocieszyłeś to faktycznie może zapobiec wojnie. Rosja jako jedyne mocarstwo na świecie posiada broń jądrową i żadni amerykańce jej nie podskoczą

USA musiałyby napaść Rosję a tego napewno w najbliższym czasie nie zrobią....
    A kto mówi, że w najbliższym czasie? Świat się jutro nie kończy, a wojny nie wybuchają z dnia na dzień. Najpierw amerykańce muszą przekonać do wojny sojuszników (i nie tyle rządy, co obywateli).

Ogólnie Rosja nie da sie sprowokować...
    Szkoda, że nie obejrzałeś filmików, tam Klintonowa jasno mówi jak to może wyglądać i kto się da sprowokować. Putin nie musi nawet kiwnąć palcem, bo cóż to za problem opłacić hakera, który z terenu Rosji włamie się na amerykańskie rządowe serwery.

A jak na amerykańskie serwery włamią się meksykańscy hakerzy z Los Angeles przez proxy w Rosji to kto tak naprawdę się włamuje?

Hakerzy to już inna bajka...mogą pracować dla każdego...jak płatny zabójca...dostaje kase i wykonuje zlecenie...a jak udowodnić że to rosjanie zlecili włam na serwery a nie organizacje terrorystyczne lub hobbyści

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    a jak udowodnić że to rosjanie zlecili włam na serwery a nie organizacje terrorystyczne lub hobbyści
    A po co cokolwiek udowadniać? Jak szli na wojnę w Iraku to udowodnili, że ówczesny prezydent posiada broń masowego rażenia?

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    A po co cokolwiek udowadniać? Jak szli na wojnę w Iraku to udowodnili, że ówczesny prezydent posiada broń masowego rażenia?
    Nie udowodnili, pamiętaj...Rosja to nie Irak

Jean-Paul Sartre

Tylko kogo? Ja sie Rosji i Rosjan nie boję...swoją drogą ciekawe czy Wladmir Władmirowicz wie kto jest prezydentem w Polsce...pewnie nie
    Ja myślę, że wiedzą i to dobrze kto był, kto jest prezydentem. Wiedzą też kto im sprzyjał i się kajał na kolanach a kto nie, wręćz przeciwnie.
    Widać to po specyficznych zachowaniach, jakie dopuścili się na ciałach.

Uprawnienia