Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Czy jest na sali ktoś...

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Czy jest na sali ktoś...

...kto ni mo tatuażu?
    Albo ktoś, kto nie chce mieć?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    Jo ni móm i nie chcym, mieć
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ja nie mam. Tyle tylko, że ja nie jestem na sali. Tak przy okazji: Na jakim oddziale siedzisz?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja mam wydziarganą grupę krwi zero
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukasz ostatnich sprawiedliwych?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ciekawi mnie, co zrobią ci wszyscy 'dziargani' jak moda przeminie------a kiedyś przeminie. Będzie to 'obciach na całą wieś'. Nie wspomnę już że za kilkadziesiąt lat na starej (już) pomarszczonej skórze takie tatuaże będą wyglądały nieciekawie.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Jo ni mom
    i nie chcym mieć
    ale podobo mi sie u innych

Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Ciekawi mnie, co zrobią ci wszyscy 'dziargani' jak moda przeminie------a kiedyś przeminie. Będzie to 'obciach na całą wieś'. Nie wspomnę już że za kilkadziesiąt lat na starej (już) pomarszczonej skórze takie tatuaże będą wyglądały nieciekawie.
    I vice versa. Co zrobią przeciwnicy, kiedy za kilkadziesiąt lat okaże się, że moda na dziary nie przeminęła.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Co zrobią przeciwnicy, kiedy za kilkadziesiąt lat okaże się, że moda na dziary nie przeminęła.
    Nie ma takiej opcji. Moda przemijała, przemija i będzie przemijać. Oczywiście po wielu latach wraca ale to troszeczkę trwa. Czekamy już wiele lat na powrót spodni tzw dzwonów (z rozpierdakiem), koszule w kwiatki, kolorowe skarpetki i inne tam jeszcze, nie wspominając o rolingstonkach. Nie wspomnę o strojach kobiet.

Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Ciekawe co zrobią kiedyś ci wszyscy z tymi domami z dachami dwuspadowymi które montują dzisiaj w domach, kiedy moda na dwuspady przeminie. Tatuaże i moda. Paranoja.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Tatuaże i moda. Paranoja.

Ja też tak uważam i dodam do tego ......głupota. Nie chcę w takim 'sweterku' chodzić całe życie.

Uprawnienia