Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: Czy jest na sali ktoś...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Nie ma takiej opcji. Moda przemijała, przemija i będzie przemijać. Oczywiście po wielu latach wraca ale to troszeczkę trwa.
    Odkąd pamiętam słyszę komentarze, że przeminie, ale jakoś przeminąć nie może. Z resztą jeżeli o modę chodzi, to obecnie tatuaże nie są jakoś specjalnie modne, wiec jeżeli w przyszłości coś ma się zmienić to w odwrotnym kierunku, niż przewidujesz.

Ja też tak uważam i dodam do tego ......głupota.
    Ślepe podążanie za modą to dopiero jest głupota.

Nie chcę w takim 'sweterku' chodzić całe życie.
    Ktoś Cię zmusza? Nie chcesz to nie chodź.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 05-11-2016 o 14:42
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Ślepe podążanie za modą to dopiero jest głupota.
    Koleżance moda i popkultura dyktuje jak żyć więc raczej niewiele skuma z tego co napisałeś.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Koleżance moda i popkultura dyktuje jak żyć więc raczej niewiele skuma .
    Oooooo ... o....oo ! Trafiłeś w samą dychę. Taki jest pogląd na płeć odmienną prawdziwego samca.
    Ostatnio edytowane przez Jaga-be ; 05-11-2016 o 16:06

Przecież sama się zdefiniowałaś
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

czeluściach foruma
    Myślę, że tym którym tatuaż się podoba to nawet jak moda przeminie to będą zadowoleni, ważne, żeby zrobienie sobie tatuażu było przemyślaną decyzją. Trzeba wiedzieć, ze zostaje w każdej sytuacji i na zawsze...choć przecież podobno można usunąć laserowo,zdrapać czy cuś....

- - - Dopisano - - -

Poza tym jakoś mam wrażenie, że to nie jakoś moda tylko styl bycia, styl wyrażenia siebie....

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Szukasz ostatnich sprawiedliwych?
    Nie
    Po ostatniej fali tatuowania się gdzie popadnie wśród mych znajomych się obawiam, żem się jedyna bez ostała

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post

Poza tym jakoś mam wrażenie, że to nie jakoś moda tylko styl bycia, styl wyrażenia siebie....
    Otóż to, ale uważam, że tatuując się należy decyzję dokładnie przemyśleć
    Na ten przykład tatuując sobie imię ukochanego trzeba mieć świadomość, że miłość może przeminąć .
    Lub też tatuując sobie bezmyślnie znak chiński, który nie wiadomo co oznacza .
    Albo na ten przykład taki rękaw... trzeba mieć świadomość, że można przez to pracy nie znaleźć bo wciąż świadomość naszych obywateli dotycząca tatuowania ciała jest dość niska. Według wielu tatuują się kryminaliści, przestępcy, tacy spod ciemnej gwiazdy .

- - - Dopisano - - -

To je dobre
    https://www.facebook.com/JanuszeTatuazu/
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ja bym sobie takiego rękawa zrobił ale się boję że przestanie mi się podobać

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Zrób se dyszol

- - - Dopisano - - -

Tylko sie na żółtaczke zaszczep
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Moi znajomi jakosi sie nie tatułują

- - - Dopisano - - -

Jo se na starość zrobiym. Żeby oprócz pokyrczonej skóry mieć mieć piekny łobrozek
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Ja nie mam tatuażu chociaż mi się marzy ale jakoś tak kasy szkoda więc nie mam większego przekonania u innych różnie bywa,są tatuaże które mi się podobają a są i takie które niekoniecznie,ale uważam że to wybór każdego z tych co sobie ten tatuaż zrobili i oni będą z nim żyli i się starzeli

Uprawnienia