Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Czy jest na sali ktoś...

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    ...kto ni mo tatuażu?
    Albo ktoś, kto nie chce mieć?
    Wszyscy mają tatuaże, oprócz ciebie, jesteś taka oryginalna i anty, nie to co te pomalowane jak pisanki na święta debile, co na starość będą wyglądali wymiętolona gazetka z kauflandu, na szczęście, ty na starość będziesz piękna bez tatuaży, sprytna jesteś

....a ta wypowiedź powinna dać wiele do myślenia przede wszystkim kobietom.

Też nie mam tatuażu i nie czuję potrzeby posiadania takowego. Obrazki wieszam na ścianach...

A tapetę?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Godefroy Zobacz post
    Wszyscy mają tatuaże, oprócz ciebie, jesteś taka oryginalna i anty, nie to co te pomalowane jak pisanki na święta debile, co na starość będą wyglądali wymiętolona gazetka z kauflandu, na szczęście, ty na starość będziesz piękna bez tatuaży, sprytna jesteś
    Ale ja nie pisałam, że ja nie mam tatuażu .
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ok, skoro tak twierdzisz

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Nie
    Po ostatniej fali tatuowania się gdzie popadnie wśród mych znajomych się obawiam, żem się jedyna bez ostała

A mnie ta wypowiedź sarkazmem zalatuje.

- - - Dopisano - - -

https://vetulani.wordpress.com/2010/...ze-i-kolczyki/

Okazuje się, że tatuaż jest sygnałem wysokiej wartości biologicznej. Samo zdrowie.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Ok, skoro tak twierdzisz
    OK, przyłapałeś mnie
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Uprawnienia