Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Witam, Cieszyniaków i o polisę pytam

Witam, Cieszyniaków i o polisę pytam

Witam,
    na początku tego roku założyłem polisę dzieciom i tak odkładam pewną sumkę co miesiąc.
    Pani zapewniała mnie, że to będzie lokata większego ryzyka ale na dzień dzisiejszy( to jest wiosenny) akcje idą w górę.
    Wiec założyłem lokate na 10 lat i wpłacam co miesiąc pieniążki, podała mi pani login i tak sobie mogę śledzić wykresy jak niby te pieniążki rosną albo nie.
    Ostatnio rozmawiałem z kolegą pochwaliłem mu się, że założyłem dzieciom lokatę i wreszcie kolega też mi się pochwalił iż po szesciu latach wpłacania pieniedzy rezygnuje za pomocą kancelarii adwokackiej.
    Macie jakieś doswiadczenie z takimi polisami na przyklad dziesięć lat plus?
    za jakąkolwiek odpowieź z góry dziękuję.
    ps. nimom smalltalka
    pozdrawiam

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Nikomu nie powierzył bym swioch pieniędzy.

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Nikomu nie powierzył bym swioch pieniędzy.
    pieronie mi chodzi czy ktoś temat 10lat + juz przerabiał czy tylko mnie kumpel straszy, że ryzyko to sam wiem
    najlepiej konkretnie odpowiadać na temat a nie z filozofią za chwile takich bedzie pewnie wiecej jak sie ockna :-)

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja, nie zakładał bym takiego tematu, ale jak ktoś chce komuś przekazać legalnie, swoją kasę, to trudno, wiem że jest wolność słowa😁.
    Powodzenia.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Chcesz zainwestować kase to kup ziemie, dom, kamienice w centrum miasta, złoto, ale z kuzynami Amber Gold dej se spokój. Takie wpłacanie po pare zł. dla dzieci nie ma sensu, lepiej jedź z nimi na wczasy.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jak już padła propozycja inwestowania to może mała zbrojeniňwka, zawsze można filię rodzinną rozbudować.
    Sam bym kupił dobry sprzęt.
    Rób zapisy na forum na pukawki.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Na dobry sprzęt trzeba mieć zezwolenie, lepiej zainwestować w broń co hałasu nie robi a jest skuteczna czyli kusze i łuki.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

[QUOTE=Rufijok;305536]Chcesz zainwestować kase to kup ziemie, dom, kamienice w centrum miasta, złoto, ale z kuzynami Amber Gold dej se spokój. Takie wpłacanie po pare zł. dla dzieci nie ma sensu, lepiej jedź z nimi na wczasy.[/Q
    moje dzieci mają zapewnioną już przyszłość o to się nie martwię, na wczasy też pojedziemy jak co roku, chciałem jeszcze im zapewnić extra gotówkę na start.
    Jeszcze troche poszperam na forach
    Krcze na to wychodzi,że na tym forum jest tylko jeden frajer ;-) (czyli ja) pozdrawiam.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Na dobry sprzęt trzeba mieć zezwolenie, lepiej zainwestować w broń co hałasu nie robi a jest skuteczna czyli kusze i łuki.
    Na kuszę też trzeba mieć pozwolenie, ale można zainwestować w łuki do dzieci i stworzyć Gwardie Narodową Dzieci. Antoni się ucieszy zatrudni mnie w ministerstwie, a żonka będzie prowadziła biznes z Narodem łuczki dla Prawdziwych Dzieciaków Polaków

czeluściach foruma
    Jest frajer i frajerka

Ja mam takie polisy dla dzieci, które są też "oszczędnościami" na start w dorosłe życie. Nas nie stać na kupno ziemi (co najwyżej 10 ton do ogrodu a i tak trzeba to skądś wyłuskać ), ale takie "mini raty" jakoś w budżecie idzie upchnąć.
    Moja koleżanka odkłada po prostu na konto po 200 zł, ale dla mnie lepsza opcja to ubezpieczenie z oszczędzaniem mimo, że powierzam komuś pieniądze. I uważam, że to dobry wybór.

Przy pierwszym lepszym kryzysie polowe oszczędności stracisz jak bylo parę lat temu . lepiej załóż dziecakowi konto w banku i wplacaj mu tam kasę przynajmniej będziesz miał dostęp do niej a nie później zebrać o jakieś ochlapy i chodzić po kancelariach adwokackich . te firmy nie chcą żebyś zarobił one chcą zarobic.

Uprawnienia