Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: kodowanie radia Nissan Tiida

kodowanie radia Nissan Tiida

Samochód miałam u mechanika.Był odłączony akumulator. I teraz nie mam radia, to znaczy mam plakietke z kodem i serią radia ale nie potrafię go wprowadzić. Czy muszę jechać do elektryka Nie dam sama rady Może ktoś wie i mi podpowie za co z góry serdecznie dziekuję.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Skoro masz kod to jaki problem, tylko nie mów że nie masz wszystkich knefli na panelu, bo taka historię też słyszałem.
    Napisz coś więcej, bo nie czaję bazy.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki Ci za zainteresowanie. No knefli jest tylko 6 , a ja kod miałam zaczynający się od 9.Pokręciłąm kółkiem menu ,ale nie rozumiałam komend. Nic nie pozostało mi innego jak pojechać do Wlacha. Który zrobił to w parę sekund ale nie pozwolił mi patrzeć jak to robi " bo bym o nim zapomniała".Ech te tajemnice zawodowe!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Pierwsza cyfra kodu to pierwszy knefel, 😜
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    A czasami trzeja prziciś jedyn knefel 2-3 razy żeby wyskoczyła inna cyferka
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Mogłaś na ten czas przenieść rejestrator jazdy w odpowiednie miejsce np. pod siedzenie pasażera i na przyszłość wiedziała byś jak się to robi a Wlach by Cię mógł 'cmoknąć" z tą swoją tajemnicą.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Niby dlaczego miałby się dzielić swoją wiedzą dzięki której zarabia?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Myślę że więcej nie wyszarpał jak dwie dyszki, za parę sekund, ja bym to ogarnął za browarka, gulczas jak myślisz, hehe

Uprawnienia