Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Temat: Miśki ,Piotrki ,Antki, Zbyszki

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    U mnie jest lepiej, ja nie marudzę, mi nawet krowy więcej mleka dają.
    U mnie trzeba pasek popuścić, myślę że nie tylko u mnie,
    Ja myślę, że kolega już by chciał żeby było jak w raju.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał tyranek07 Zobacz post
    przedwyborcze obietnice pisuarów . Miało być tak pięknie ,a jest gorzej i gorzej. C
    Nie wiedział ten naród że 3 najlepsze zawody świata to ksiądz, meteorolog i polityk? Łżą w oczy, cyganióm jak sie do, robią co chcą i żadne prawo ich nie obowiązuje. Dla mnie to było oczywiste że dla 67 letniego Jarka to ostatnia szansa żeby wygrać wybory i zemścić się na wszystkich co mu za skóre zaszli. Naobiecywał ciemnogrodowi i się udało. Ja znam tylko jedną osobe co na PIS głosowała (ja to nie jestem). Ciekaw jestem czy ten rząd utrzyma się jeszcze 3 lata. Czas pokaże.
    Jedyny pożytek z tego rządu jest taki że wziął się za złodzieji z poprzedniej ekipy (działki, kamienice, przekręty itd.) Wiele to jednak nie daje bo sami rozwalają kase na klera i ich fundacje. Podejrzewam że w złodziejstwie przebiją POpaprańców.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jeszcze nikogo nie zamki, i chyba nie zamkną:niepowiem:może brak wolnych miejsc w kiciu.
    Wystarczy tylko jedna ustawę zmienić, odpowiedzialność za swoje decyzje na stanowiskach!
    Brak ustawy mówi, rôbta co chceta.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisiory rozwalą ten kraj i ciężko będzie komukolwiek doprowadzić to do normalności .
    Każdy obóz od 89 popychał ten kraj w ruinę. Każdy. Niestety ćwierć wieku podniecania się demokracją której w Polsce nigdy nie było nie nauczyło jeszcze Polaków, żeby do złodziei i zdrajców stanu strzelać bez ostrzeżenia. To naród jest winien temu co się działo, dzieje i będzie działo. Nie politycy.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Każdy obóz od 89 popychał ten kraj w ruinę. Każdy. Niestety ćwierć wieku podniecania się demokracją której w Polsce nigdy nie było nie nauczyło jeszcze Polaków, żeby do złodziei i zdrajców stanu strzelać bez ostrzeżenia.
    Trudno się z tym nie zgodzić

Zawsze ma być pięknie bo na tym polega polityka - na sprzedaży stołków kolorowymi plakatami i sloganami reklamowymi. Póki społeczeństwo nie nauczy się aktywnie brać udziału, nadzorować i rozliczać polityków będzie się działo tak jak się dzieje. Czy oprócz narzekania na ceny zrobiłeś coś aby polityków rozliczyć za ich swawolę? Jeśli nie to miej pretensje w pierwszej kolejności do siebie. Tak tak wiem, nie masz na to czasu albo co Ty sam możesz zrobić..

Zobaczcie co robi przykładowo stowarzyszenie Boda Fides w Katowicach. Męczą bułę katowickim złodziejom samorządowym i są tego efekty. Niedawno wypłynął temat szkoleń dla urzędasów robionych przez firmę słup. 30 dni szkoleń, kwota chyba 300 tysięcy złotych. Podobnie z dotacją na jakiś festiwal filmowy z Wojewódzkim na czele, kwota JEDEN MILION ZŁOTYCH za dwa dni imprezy. Jaki jest efekt praworządnego wprowadzania transparentności i mody na oglądanie lepkich łap na szczeblu samorządowym w Kato? W Katowicach samorządowcy już powoli zaczynają się spowiadać a sprawy w sądzie przestają być ucinane jeszcze przed samym rozpoczęciem. Ale to tylko Katowice, i to już wiele lat żmudnej pracy.

Największym wrogiem polityka jest kolektywny świadomy obywatel. Póki co politycy w Polsce nie mają żadnych realnych wrogów zagrażającym ich bandyckim interesom.
    i z tym też, podpisuje się pod tym obiema rękami. Tylko nie dopuścić do władzy Petru, ten i jego sługusy przebiją wszystkich poprzedników.

To naród jest winien temu co się działo, dzieje i będzie działo. Nie politycy.
    Z tym się nie zgadzam. Co ten Kowalski z Kowalską mają wybrać, kogo by nie wybrali to karierowicz i złodziej , ale to nie tylko tak w Polsce jest, dotyczy prawie całego świata.

Chyba nie chesz karcić Kowalskich za to że wychowali kaczorka. Tego nikt nie wie co z tego

bądź innego słodziaka wyrośnie.

Ach. Zapomniałęm was ostrzec abyście za fest na pisiorków nie narzekali bo Zbyniu swoje pieski wypuścił i wszystko w necie sprawdzają ,a nie chciałbym aby zablokowali OX i was powsadzali na 72h . Taka teraz demos krates. No i ten Piotruś pan co tak strasznie opozycje bronił też wam może dowalić .Nio chyba że się pisać prawdy nie boicie to ognia ile wlezie tylko bez wulgaryzmów bo admin wstawi cenzurkę i żółtą kartkę wyśle. A jutro wszyscy na ryneczki pokazać pisiorkom czerwone karteczki .

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Co ten Kowalski z Kowalską mają wybrać, kogo by nie wybrali to karierowicz i złodziej.
    To jest właśnie klasyczny przykład głupoty. Od dwudziestu kilku lat głosujesz na tych samych ludzi i narzekasz, że kogo byś nie wybrał to złodziej. Jak głosujesz na złodziei to muszą być złodzieje. Są w tym kraju wartościowi ludzie, ale ci twoi złodzieje tak sobie poustawiali media, że o nich się nie mówi, a przeciętny wybroca wie o polityce tyle, ile usłyszał w mainstreamowych mediach.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 12-12-2016 o 19:47
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ach. Zapomniałęm was ostrzec abyście za fest na pisiorków nie narzekali bo Zbyniu swoje pieski wypuścił i wszystko w necie sprawdzają ,a nie chciałbym aby zablokowali OX i was powsadzali na 72h . Taka teraz demos krates. No i ten Piotruś pan co tak strasznie opozycje bronił też wam może dowalić .Nio chyba że się pisać prawdy nie boicie to ognia ile wlezie tylko bez wulgaryzmów bo admin wstawi cenzurkę i żółtą kartkę wyśle. A jutro wszyscy na ryneczki pokazać pisiorkom czerwone karteczki .

Po nich to spłynie jak woda po kaczceJa bym ich poczęstował białym szaleństwem od mucki, ostatnio mam nadwyżki

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Stawki OC częściowo poszły w górę z powodu nierentowności ,ale to właśnie wprowadzenie podatku bankowego przez PIS spowodowało nadmierne podniesienie cen ubezpieczeń i zmowę firm ubezpieczeniowych.
    Nie byłoby zmowy, gdyby nie było przymusu. Gdyby ludzie mogli zrezygnować z ubezpieczenia to zaczęliby to robić masowo i skończyłaby się zmowa, a zaczęłaby się walka o klientów.

- - - Dopisano - - -

Natomiast jeżeli chodzi o PiS, to od początku było wiadomo, że nic się nie zmieni na lepsze. Wiele osób o tym mówiło, ja sam pisałem o tym na forum przed wyborami, więc dziwi mnie teraz i śmieszy co raz bardziej to narzekanie.

- - - Dopisano - - -

Jeżeli ktoś głosował na ludzi z PO, PiS, PSL, Zjednoczonej Lewicy, Nowoczesnej, to nie ma prawa narzekać, ponieważ popiera tę samą politykę, tylko w wykonaniu rożnych ugrupowań, a problemem nie jest to kto aktualnie sprawuje władzę, tylko jaką realizuje politykę.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 12-12-2016 o 20:15
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    To jest właśnie klasyczny przykład głupoty.
    Klasycznym przykładem głupoty jest radziecka medycyna - Stalin wiecznie żywy, składki w kościele - wszyscy się składają ale tylko jeden pije oraz pisać takie teksty jak ty piszesz i kliknąć "wyślij odpowiedź" to tak jakby kupować sraltaśme przez allegro i kliknąć "kup teraz".

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    a problemem nie jest to kto aktualnie sprawuje władzę, tylko jaką realizuje politykę.
    Ale sie synku motlosz, przecież polityke realizuje ten co sprawuje władze, idź wyspej sie, dobrze ci to zrobi

Uprawnienia