Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Temat: Miśki ,Piotrki ,Antki, Zbyszki

@ Nie bój żaby
    Podaj choć jedno nazwisko, na które można zagłosować przy najbliższych wyborach, żeby było lepiej w Polsce. Tylko nie swoje.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał krokusik Zobacz post
    @ Nie bój żaby
    Podaj choć jedno nazwisko, na które można zagłosować przy najbliższych wyborach, żeby było lepiej w Polsce. Tylko nie swoje.
    Ot choćby pan Jacek Wilk, aktualnie poseł na sejm wybrany z listy Kukiz'15.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Ot choćby pan Jacek Wilk, aktualnie poseł na sejm wybrany z listy Kukiz'15.
    Dlaczego na niego a nie na Adama Andruszkiewicza albo na Macieja Masłowskiego? Ten Wilk to jakiś MycGyver? Zrobił już coś niesamowitego?Wyróżnił się czymś ? Poproszę o wyczerpującą odpowiedź
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Dlaczego na niego a nie na Adama Andruszkiewicza albo na Macieja Masłowskiego? Ten Wilk to jakiś MycGyver? Zrobił już coś niesamowitego?Wyróżnił się czymś ? Poproszę o wyczerpującą odpowiedź
    No właśnie... Dla ciebie ci panowie niczym się nie różnią, bo podejmujesz decyzję jedynie w oparciu o kryterium popularności i przynależności partyjnej. Dla mnie liczą się przede wszystkim poglądy. Spośród tych trzech wybieram Jacka Wilka, ponieważ jest zwolennikiem gospodarki wolnorynkowej, maksymalnej wolności obywatelskiej i ograniczenia sfery budżetowej do niezbędnego minimum (w skrócie rzecz ujmując), a pozostali panowie: Masłowskiego nie zdążyłem jeszcze poznać (nie wiem jakie ma poglądy), natomiast Andruszkiewicz to narodowiec, a narodowcy mają dość kulawe poglądy na kwestie wolności i gospodarki (są np. za protekcjonizmem państwowym oraz dyskryminacją na tle narodowościowym i etnicznym).

- - - Dopisano - - -

Pokazałaś koleżko kolejny przykład głupoty potencjalnego wyborcy. Wygląda na to, że jesteś książkowym przykładem leminga...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 13-12-2016 o 00:28

Kajów koło Gdziejowa
    No właśnie... Dla ciebie ci panowie niczym się nie różnią
    Zgadłeś, niczym się nie różnią, to nic nie potrafiące robić kaleki z rynku pracy próbujący dostać się do żłobu.

bo podejmujesz decyzję jedynie w oparciu o kryterium popularności i przynależności partyjnej
    Jakie decyzje?

Dla mnie liczą się przede wszystkim poglądy. Spośród tych trzech wybieram Jacka Wilka, ponieważ jest zwolennikiem gospodarki wolnorynkowej, maksymalnej wolności obywatelskiej i ograniczenia sfery budżetowej do niezbędnego minimum (w skrócie rzecz ujmując)
    Bla, bla, bla, bla, bla widze że twój rozwój zatrzymał się baaardzo dawno temu a życie jeszcze niczego ciebie nie nauczyło. Zaledwie pojawił się na scenie politycznej nowy karierowicz, wykrzyknął kilka pięknych słów na jakiejś masówce a już lewactwo stoi za nim murem.

Masłowskiego nie zdążyłem jeszcze poznać (nie wiem jakie ma poglądy)
    Nie musisz go poznawać, pasuje na Wiejską jak ulał, niczym się nie różni od zakłamanego polityka, nieroba żądnego władzy i pieniędzy.

Pokazałaś koleżko
    Ja jestem rodzaju męskiego a to ty koleżko pokazałeś kolejny przykład głupoty potencjalnego wiejskiego wyborcy. Wygląda na to, że jesteś typowym, łatwowiernym , dającym się manipulować moherowym lemingiem któremu kilkoma pięknymi słowami możma wciskać ciemnote.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 13-12-2016 o 09:25
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

problemem nie jest to kto aktualnie sprawuje władzę, tylko jaką realizuje politykę.
    A tego nie da się kształtować?
    Jak w związku: jeśli nie podoba ci się zachowanie partnera, to starasz się je zmienić. A nie od razu zmieniasz partnera. Ten kto tak robi, zawsze będzie niezadowolony, bo tylko oczekuje, a nie egzekwuje. A ten, który nie zmienia a się dopasowuje, to pipa.

Możesz poznać idealną, wydawało by się, osobę, która pasuje ci ze swoimi poglądami, a w dalszej perspektywie okaże się, że albo żyje wbrew swoim poglądom, albo... kłamała.

Dlatego ważna jest również praca potem.

Dopiero jak już jest bardzo źle, a partner jest niereformowalny, to spadówa.

A takie luźne skojarzenie...
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Zgadłeś, niczym się nie różnią, to nic nie potrafiące robić kaleki z rynku pracy próbujący dostać się do żłobu.
    Czyli generalnie uważasz, że jeden uj na kogo zagłosujesz bo wszyscy są tacy sami. Najlepiej głosować 25 lat na te same osoby, albo postawić krzyżyk przy pierwszym lepszym nazwisku, a potem narzekać jako to jest źle i jak to nie ma na kogo głosować. Demokracja w opinii większości...

Nie myliłem się, jesteś lemingiem.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    A tego nie da się kształtować?
    Co Ty chcesz kształtować i jak chcesz kształtować jeżeli od lat obiecują jedno, a potem robią coś zupełnie innego? Zamierzasz stać nad nimi z bejsbolem i siłą wymusić, żeby realizowali obietnice wyborcze?

Jak w związku: jeśli nie podoba ci się zachowanie partnera, to starasz się je zmienić.
    Jeżeli partner od lat obiecuje poprawę i od lat nic się nie zmienia to kopniesz go w końcu w tyłek, czy należysz do grupy tych cierpliwych aż do bólu?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 13-12-2016 o 11:41

Eee przedostatnie moje poprzednie zdanie?

- - - Dopisano - - -

Chociaż coś w tym jest.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Eee przedostatnie moje poprzednie zdanie?
    Ale tam piszesz, że dopiero jak już jest bardzo źle. W związku to sobie tak można, ale w polityce i gospodarce nie, bo pewnych rzeczy nie da się zmienic z dnia na dzień, albo w ogóle się nie da. Jak już będzie bardzo źle to może być za późno na zmiany.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 13-12-2016 o 12:04

Temu mówię, że luźne skojarzenie.

Zluzuj.

Uprawnienia