Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 73 z 73

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Jeszcze bym w nic nie uderzył z całej siły bo bym się chyba zesrał z bólu... Musi się zregenerować jeszcze.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Polecam zacząć interesować sie już wynajmem noclegu na ferie zimowe.NO i na sylwestra. Kiedyś próbowaliśmy wynając sobie jakieś domki na Sylwka w grudniu ( gdzieś tak na początku dzwoniliśmy z nadzieją, ze coś będzie wolne ale nie... .wszystko pozajmowane). Jakieś noclegi by sie oczywiście znalazły ale na totalnym zadupiu albo w kiepskim standardzie.

Mieszkania w górach szukajcie tutaj:
    sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1

Stronka daje mozliwość zarezerwowania sobie własnego apartamentu. Opcja noclegowa wychodzi taniej niż wynajecie pokoju w hotelu (szczególnie jeśli jedzie się w kilka osób) Poza tym dla mnie osobiście dużym plusem jest własna wyposażona kuchnia, w której mozna sobie przygotować coś do jedzenia.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Fajna stronka. Kiedyś z niej skorzystałem, ale wybierając hotel nie w górach a nad morzem. Tak się złożyło, że za pierwszym razem dobrze wybrałem i był to dobry strzał w dziesiątkę. Odpocząwszy parę dni po powrocie z Dżerby wybieram się nad nasze morze do tego samego hotelu- już po raz czwarty z kolei. Jako stały klient tego hotelu mam dodatkowy upust cenowy.
    Zainteresowanym załapaniem się na trochę jodu w okresie zimowym i nie szusującym na nartach podpowiadam, że jest to hotel DIUNE w Kołobrzegu.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Uprawnienia