Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 76

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Cytat Napisał ingon Zobacz post
    Ja myślę już, by zabookowac sobie jakieś miejsce fajne nad Ibizą
    Chyba chodziło ci o rezerwację .....na /wyspie/ Ibizie, bo wyspa posiada jedyną rzekę Riu de Santa Eularia .
    Jeśli to chochlik w pisowni to co innego. Każdemu się może przydarzyć.

Janie. Wróciłeś już z wakacji? Jeśli tak, to "zapodaj" parę fotek i coś ciekawego napisz jak się tam miałeś. Jestem bardzo ciekawa. Poza tym wysprzątaj swoją skrzynkę.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Janie. Wróciłeś już z wakacji?
    Wróciłem. Było zajebiście. Na razie składam film i "obrabiam" zdjęcia. Jak się uporam, to się pochwalę tym co widziałem. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Chętnie obejrzę filmik z Twoich wojaży.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Chętnie obejrzę filmik z Twoich wojaży.
    Właśnie ukończyłem montaż filmu. Mam jednak pewne obawy by go tutaj zamieścić. Może znajdzie się znów ktoś kto mi zarzuci chwalenie się albo nieodpowiedni ubiór (skarpetki).

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    nieodpowiedni ubiór (skarpetki).
    Uważaj tylko żebyś na zdjęciu zrobionym w Friday nie miał majtek z napisem Monday.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Takiego (niby to żarciku) można było się spodziewać po oixowym zazdrośniku. Czekałam kiedy tylko "dzióbnie" do Jana. Żadnych próśb czy pytań na temat jego podróży do ZEA.
    Może by się podzielił z nami swoimi przeżyciami i doświadczeniami ze swoich wakacji. Chętnie bym skorzystała (i nie tylko ja) z jego pouczających porad . Podobno wszędzie był i wszystko widział. Przynajmniej tak wnioskuję z jego poprzednich turystycznych dyskusji. Ja niestety nie mam tak dużego doświadczenia i nie jestem w stanie nikomu pomóc w temacie turystyka.

Kajów koło Gdziejowa
    Może by się podzielił z nami swoimi przeżyciami
    Ostatnio byłem niedaleko w pewnej wiosce i zauważyłem że bożodrzew i wierzba są już wycięte i już fundamentu nie uszkadzają.

i doświadczeniami ze swoich wakacji.
    Nie leć latem do Afryki bo za ciepło albo teraz do Syrii bo niebezpiecznie.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    ....Nie leć latem do Afryki bo za ciepło..
    Krótko, zwięźle i na temat. Trudno nie dostosować się to tych mądrych pouczeń i korzystając z dobrej rady za 3 dni w piątek wybieram się do Afryki na 2 tygodnie męczony siarczystym mrozem i możliwością "załapania" się w naszym regionie wirusem grypy.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 27-02-2018 o 15:01

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Znów minie nosi bo "nadejszła" ta chwila by pod koniec września gdzieś niedaleko na 3 tygodnie polecieć. Wykombinowałem , że jeszcze mnie "diobli" nie widzieli w Tunezji. Przeglądając oferty moich ulubionych biur podróży (Rainbow, Itaka) mam pewien dylemat.......w której miejscowości zakotwiczyć . Biura te proponują takie miejscowości jak: Al Mahdijja, Dierba (Zarzis), Monastyr, Nabul, Sousse (Susa) , Tun, Hammamet itp. Może ktoś w ubiegłych latach był tam i chętnie sypnął by garścią przydatnych uwag, rad i wiadomości.
    Będę wdzięczny za pomoc.

Uprawnienia