Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Wybacz ale zapomniałem, że masz malutkiego dzidziusia . Jak Ci wiadomo dopiero co wróciłem z urlopu i mam świeżą wizję na podobne młodych problemy. Wylatując trzy tygodnie temu z Pyrzowic była odprawa dwóch samolotów. Jeden mój a drugi do Egiptu. Nawet sobie nie wyobrażasz ile młodych małżeństw stało w kolejce z malutkimi dzieciakami. Parę par zauważyłem , które miały na piersiach zawiniątka a w nich (tak sądzę) 2-3 miesięczne bobasy. Wystawały tylko czupryny albo Kodżaki. Bagaż, bety i wózki nadali i..... hejjjjaaaa w świat. Małe dzieci (w zależności od przewoźnika i biura podróży) w ogóle nie płacą.
    Więc Ceuerku...."do odważnych świat należy". Poszalej trochę. Czego Ci z całego serca życzę.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cieszyn
    Wpisów
    2
    No i nieuchronnie "nadejszła ta chwila" kiedy to -pisząc i planując w maju- trzeba spełnić następne swe plany i marzenia. Połowa stycznia to najlepszy okres by wyskoczyć na trzy tygodnie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będzie to wspaniały kontrast etniczny i kulturowy pomiędzy tym krajem a Albanią którą zwiedziłem we wrześniu. Naczytałem się w necie wiele komentarzy i i porad i szczerze mówiąc dalej jestem głupi. Są one tak rozbieżne, że w rezultacie mam w głowie misz masz. Może ktoś z szanownych forumowiczek i forumowiczów (z pierwszej ręki) ma aktualne wiadomości co do zachowania się w tym kraju. Może ktoś z waszej rodziny- znajomych odwiedził ten kraj. Jeśli tak- to proszę o przekazanie mi uwag i zaleceń tak jak to ostatnio uczyniły gellwetka i nata27 ............za co im szczerze dziękuję.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Co tutaj jest tak cicho? Czyżby nikt lub jego bliscy, znajomi (rodzina) z naszego regionu w ostatnich latach nie był z Emiratach? W ciągu tygodnia lata w tym kierunku przynajmniej 6 -7 samolotów. W tej chwili tzn. godz 18.40 trzy samoloty powracają do Polski. Są w tej chwili nad morzem Czarnym (2 do Katowic i 1 do W-wy). Mnożąc 7 samolotów x (przynajmniej) 150 pasażerów daje pokaźną ilość która w ciągu tylko jednego tygodnia zwiedza ten kraj. Nie chce mi się wierzyć, by ktoś ze Śląska Cieszyńskiego tam nie był.
    Proszę. Popytajcie bliskich i podzielcie się wiadomościami o tym kraju.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 26-11-2017 o 18:51

Kajów koło Gdziejowa
    Wszyscy jeżdżą na urlopy, tylko nikt sie tym tak nie chwali jak ty.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Wszyscy jeżdżą na urlopy, tylko nikt sie tym tak nie chwali jak ty.
    Po pierwsze. Nikt się nie chwali tylko prosi o doradztwo i pomoc. Kiedyś na tym forum jeden mądry człowiek - Pan Jerzy Marcol napisał:
    Nie chwalisz się, ale dzielisz; zobaczyłeś kawałek świata, którego inni może nigdy nie zobaczą. Udostępniając zdjęcia dzielisz się tym, co ujrzały twoje oczy i inspirujesz innych do myślenia o podróżach.
    .........taki też był mój cel.
    Po drugie. Niektórzy nie prosili forumowiczów, by im doradzili w kwestii swojego wyjazdu i lądowali w hotelach ze skrzypiącymi łóżkami, brudnymi pokojami i bez Wi Fi. Uważam, że do każdego wyjazdu należy się dokładnie i skrupulatnie przygotować .
    Po trzecie. Dobrze by było byś sobie sprawdził ile w minionym czasie na tym forum osób prosiło o poradę, albo dzieliło się swoją radością z udanych wakacji.
    Eh! Kiedyś to w temacie "Turystyka" i innych wrzało, było wesoło. Było wiele dyskusji na różne tematy. Teraz dzięki jednej osobie forum chyli się ku upadkowi -umiera.
    Szkoda.
    Zapewne wiele osób ze "starej gwardii" chciało by się podzielić swoimi radościami, sukcesami, ale uznali ....po co? Po jaką cholerę mają narażać się na niemądre komentarze, głupie podśmiewujki itp. ......i w tym przyznaję im rację , że usunęli się na jakiś czas w cień.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 27-11-2017 o 17:54

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Teraz dzięki jednej osobie forum chyli się ku upadkowi -umiera.
    Masz na myśli siebie i swoje klony jak Stach11, Ki-koker i inne?

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Masz na myśli siebie i swoje klony jak Stach11, Ki-koker i inne?
    Skupmy się na tym do czego forum turystyki służy a nie na domysłach kto jest kim.
    Starczy ze zrozumieniem przeczytać dopisek pod tym działem:

Turystyka
    Byłeś gdzieś, chcesz gdzieś pojechać? Polecasz komuś jakieś szczególne miejsce, dyskusje o biurach podróży i wyjazdach zorganizowanych, dokąd pojechać, co zabrać, porady dla turystów.

Kajów koło Gdziejowa
    Skupmy się na tym do czego forum turystyki służy a nie na domysłach kto jest kim.
    No to skup sie na turystyce i trzymaj sie tematu a nie swoich domysłów

Zapewne wiele osób ze "starej gwardii" chciało by się podzielić swoimi radościami, sukcesami, ale uznali ....po co? Po jaką cholerę mają narażać się ............i usunęli się na jakiś czas w cień.

Właśnie tak to wygląda i zgadzam się w 100%-ach . Ja też tak zrobiłam- szkoda nerwów, ale Ty dalej opisuj swoje podróże. Opisujesz je tak ciekawie, że na pewno ktoś kto czyta te komentarze skorzysta w przyszłości z Twoich dobrych rad.

Ja myślę już, by zabookowac sobie jakieś miejsce fajne nad Ibizą
    Pozdraiwam i polecam umowa kupna sprzedaży samochodu - sprawdź.

Uprawnienia