Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Moim celem w Albanii jest miejscowość Shëngjin w okręgu Lezha. Wybieram się tam samolotem.
    Zapewne albańskich linii lotniczych
    Wiem, wiem, wg ciebie należą do najlepszych na świecie

Nie straszny mi brud i śmieci.
    No popatrz, nawet w Albanii poczujesz się świetnie, jak w domu, zapanuje taka rodzinna atmosfera

Cieszy mnie fakt, że mieszkańcy są mili i gościnni.
    Nie mów hop zanim nie przeskoczysz

PS
    Jaśko, zbankrutowołeś , że sie już na Albanie cieszysz?
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 13-05-2017 o 11:28
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Jaśko...dla mnie akurat duża niedogodność jak miałbym sobie na plaży leżeć a tu plażą koło ciebie klocek sąsiada płynie.
    Tam jeszcze ustawa ministra Szyszki nie dotarła i nie martwię się pływającym drewnem. Martw się tym co pływa w Wiśle, Brennicy i innych potokach - nie wspominając polskich jezior i super czystej (wręcz turkusowej) wody w Bałtyku. Od czasu do czasu możesz się niewielką ilością zachłysnąć.

Zapewne albańskich linii lotniczych..należą do najlepszych na świecie.
    Mylisz się Rufi. Będom to linie Qantas Airways.
    Na Twój przygłupi żart na temat warunków w jakich przebywam nie będę się wypowiadał . Nie byłeś, nie widziałeś więc przestań pajacować. Nie obraziłeś mnie i mi to wisi wielkim pędzlem . Nie było to śmieszne. Świadczy to tylko o Twoim wychowaniu.

Jaśko, zbankrutowołeś , że sie już na Albanie cieszysz?
    Ja się cieszę z wszystkiego, nawet z wyjazdu do Ustronia czy Szczyrku przeto należę do ludzi przyjaznych i pogodnych . O moje finanse się nie musisz martwić. Aby Cię pocieszyć to latem podróżuję i odwiedzam bliższe regiony a zimą -jak Ci od wielu lat wiadomo- wybieram się gdzieś dalej by skrócić sobie naszą polską zimę. Zapewne się ucieszysz jak Ci zakomunikuję, że prawie na 100% w styczniu planuję wypad się na 3 tygodnie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dalej się już nie wysilaj tylko pisz na temat. Może się podzielisz swoimi planami wakacyjnymi. Temu służy ta strona.

- - - Dopisano - - -

Przy słowie 'będom' powinien być cudzysłów.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Jaśko, to wspaniały pomysł, ty masz zawsze takie wspaniałe pomysły ...... daj oznaki życia jak wrócisz.
    Właśnie wróciłem. Było tak jak opisywała to Gellwetka. Spokojnie, przyjaźnie a przede wszystkim wspaniały hotel i cudowna pogoda. Ceuerka muszę uspokoić. Choć usilnie szukałem..... nigdzie nie udało mi się spotkać pływających klocków. Może pomylił morze Jońskie z Bałtykiem . Polecam wyjazd do Albanii w m-ach czerwiec albo wrzesień. Wtedy tam jest spokojniej , mniej podróżnych i temperatury do wytrzymania (ok 25-28 st.C).

Czytając wcześniejsze porady koleżanek gellwetki i naty27 korci mnie, by w przyszłym roku wybrać się z mężem do Albanii. W chwilach pomiędzy smażeniem się na plaży a zwiedzaniem kraju uwielbiam zwiedzać------------sklepy. Zatem mam pytanie. Jak to wyglądało w miejscowości w której odpoczywałeś i w pobliżu i jakie są ceny? Czy na prawdę jest tam tak tanio? Chodzi mi o ciuchy i buty. Na tym punkcie mam szmergla.
    Ostatnio edytowane przez ibis ; 29-09-2017 o 14:40

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Dokładnie opiszę Ci wieczorem na priwie.

Jak czas na wczasy to co polecacie nad bałtykiem? Bo w stegnie tyle ludzi było że masakra a pogoda była daleka do idealnej.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Jeśli chcesz teraz spędzić kilka dni nad morzem to może polska złota jesień będzie łaskawsza i w spokoju odpoczniesz od codziennych obowiązków. Jak co roku wybieram się na początku października do Kołobrzegu. Mam sprawdzony hotel ze SPA (kryty podgrzewany basen, grota solna,jacuzzi, sucha i mokra sauna, siłownia) w cenie pobytu. Jeżdżąc od paru lat zawsze udawała mi się pogoda. Zapewne nie można się plażować ani kąpać ale podobno jesienią nad Bałtykiem jest więcej jodu a zdrowie jest najważniejsze niźli okopywanie się latem wśród wrzeszczących dzieciaków i przeciskanie się między parawanami by trochę się popluskać.

Właśnie chodzi o lato. Najlepiej zdala od ludzi...żeby sobie odpocząć.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Zastanawia mnie, czemu Twoje oczy skierowane są na północ gdzie z reguły pogoda nas nie rozpieszcza. Może dasz się namówić na południową część Europy gdzie jest duże prawdopodobieństwo udanych (słonecznych) wakacji. Rezerwując wczasy do 7.10. np. w Słonecznym Brzegu masz 50% zniżki a osoba towarzysząca dodatkowo ok 200-300zł. Czas od momentu wyjścia z domu do zakwaterowania w docelowym hotelu to ok 5-6 godz. (łącznie z przelotem) Pogoda pewna, ful wypas (All inc) , dobre hotele , ładne plaże itp. itd. Wcale nie drożej niż w Polsce.
    Przeanalizuj moją propozycję:

https://r.pl/szukaj?panstwa=bulgaria...zpolecane=true

Temu że jak na przyszły sezon ciężko się wybrać z dwulatkiem i niespełna półrocznym dzieckiem.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia