Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 76

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Widać że nie w porę poprosiłem internautów o pomoc. Trzeba było to zrobić w miesiącu maju lub czerwcu (mój błąd). W lipcu wszystkich "wywiało" na wakacje i nikt nie wchodzi na OX-a. Trudno......będę musiał zaryzykować i sam zadecydować w który rejon Tunezji się wybrać by najlepiej spędzić wymarzony wypoczynek. Czasu zostało mało. By jeszcze skorzystać z terminów wrześniowych muszę jak najprędzej dokonać rezerwacji.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

<<<Widać że nie w porę poprosiłem internautów o pomoc>>>>

Ta pora dziala chyba juz od dwoch lat. Moze by ci ktos pomogl ale obawiaja sie glupich dygresji i aluzji ze strony niektorych czytelnikow tego portalu. Musisz sobie radzic sam.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Zawsze można ignorować Jacek i nie widzisz wpisów danych osób.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

<<<<Zawsze można ignorować>>>

.....a po jakiego wuja mam ignorowac ? Chce na forum ox-a miec przeglad komentarzy wszystkich mniej czy wiecej zainteresowanych danym tematem. Przynajmniej wiem ilu podchodzi powaznie do sprawy a ilu jest glupoli (czyt: burakow).

Kajów koło Gdziejowa
    Jak chcesz zobaczyć buraka to spójrz w lustro a jak chcesz przygotować sałatkę z buraka to wystarczy wrzucić granat do BM-ki
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

<<<Jak chcesz zobaczyć buraka to spójrz w lustro>>>

Wrociwszy ze spaceru otwieram kompa i czytam co tam nowego napisano. Wchodze na dzial 'Turystyka', czytam raz, czytam drugi raz i oczom swym nie wierze. Ktos mnie obraza. Nie znam powodow ale moge sie domyslac, ze komus sloneczko zaszkodzilo. Wytlumacz mi rufiok co powoduje, ze jestes tak sfrustrowana osoba?....co toba kieruje , ze mnie obrazasz? Piszac powyzszy artykul nie mialem na mysli ciebie a ty zaraz z grubej rury. Jesli identyfikujesz sie z okresleniem 'burak" to jest to tylko i wylacznie twoj problem. Ja pisalem ogolnie i sam doskonale wiesz, ze takie osoby na ox_e istnieja.

<<<chcesz przygotować sałatkę z buraka to wystarczy wrzucić granat do BM-k>>>

Masz obsesje nawet do wlascicieli samochodow marki BMW. Nie kazdego na tak drogi samochod stac. Mnie starczy Opel.
    Mam prawo komentować co chce i jak chce byle bym swymi komentarzami nie obrazal konkretnych osob.
    Na koniec mam pytanie. Sugerujac mi wrzucenie granatu do znienawidzonej przez ciebie BM-ki kto wedlug ciebie ma tam siedzieć ?------ bo logicznie myslac --wrzucajacy znajduje sie na zewnatrz .

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Wchodze na dzial 'Turystyka', czytam raz, czytam drugi raz i oczom swym nie wierze. Ktos mnie obraza
    Dlaczego czytasz tak prosty tekst kilka razy? Nic w tym tekście trudnego nie widze żeby go trzeba było kilka razy trawić

Ktos mnie obraza.
    Najpierw ty porównujesz forumowiczów do buraków a później czujesz się sam obrażony. Coś z tobą nie tak

Nie kazdego na tak drogi samochod stac.
    Buraki w BMW nie jeżdżą drogimi BM-kami tylko takimi zardzewiałymi burakowozami z szyldem BMW, jak to dla ciebie drogi samochód to lepiej poszukaj sobie lepiej płatną prace .

Sugerujac mi wrzucenie granatu do znienawidzonej przez ciebie BM-ki kto wedlug ciebie ma tam siedzieć ?------ bo logicznie myslac --wrzucajacy znajduje sie na zewnatrz .
    Nie no super , ale tyś pojętna kobiecina

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Sugeruję Panowie przenieść waszą niezmiernie ciekawą dyskusję do podstrony "Na każdy temat". Założyłem Wam nowy temat pt: Rozmowy dwóch Panów.

Rufijok.
    .....jo w tym roku już po dwóch urlopach, żodnego stresu, normalnie miód/malina.....
    Chwalisz się Rufijoku że byłeś już dwukrotnie w tym roku -jak to określiłeś- "na urlopach". Z przyjemnością dowiemy się gdzie byłeś, co widziałeś i co zwiedziłeś.
    Opisz (jeśli to możliwe) dokładnie. Może ktoś z forumowiczów skorzysta z Twoich rad.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 03-08-2018 o 07:40

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Z przyjemnością dowiemy się gdzie byłeś, co widziałeś i co zwiedziłeś.
    Nie powiem ci bo by ci się mogła z zazdrości żółć rozlać. Gdyby nie zarobki twojej żony to dla ciebie wydarzeniem w życiu byłaby majówka spędzona na Słowacji.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    .......Gdyby nie zarobki twojej żony ......
    Tym komentarzem sprawiłeś mi wielką przykrość. Moja żona od dłuższego czasu nie żyje.
    Jesteś z złym człowiekiem.

Uprawnienia