Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa

Witam, gdzie kupię pasy bezpieczeństwa do fotelika samochodowego? Przeglądałam internet i nic nie znalazłam.

Przybliż bliżej co to te pasy bezpieczeństwa. Te co są w foteliku? Tego się nie wymienia.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Przybliż bliżej co to te pasy bezpieczeństwa. Te co są w foteliku? Tego się nie wymienia.
    Jeżeli można je wyjąć do prania to można wymienić. Ja potrzebuję dłuższe pasy do fotelika, bo te obecne są krótkie i dziecko jak podrośnie to go nie zapnę.

Kajów koło Gdziejowa
    W castoramie są takie pasy , na metry bo sam kupowałem i wymieniałem w dziecięcym foteliku rowerowym.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ja tam bym na pasach nie oszczędzał. Lepiej kup tańszy a nowy fotelik.

- - - Dopisano - - -

W foteliku rowerowym można sobie wymienić. Ale w samochodowym działają inne siły niż przy wypadku rowerowym.

Jean-Paul Sartre

Ja tam bym na pasach nie oszczędzał. Lepiej kup tańszy a nowy fotelik.

- - - Dopisano - - -

W foteliku rowerowym można sobie wymienić. Ale w samochodowym działają inne siły niż przy wypadku rowerowym.
    Ja zaś prędzej byłabym za wymianą pasów niż fotelika na tani. W foteliku najważniejsza jest skorupa. Oczywiście skorupa nic nie da, jak pasy się zerwą, ale nie wydaje mi się, że taki parciany pas może łatwo puścić.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Liczę że znajdzie się na forum ktoś kto nas uświadomi jak powinno być
    Wiecie kogo mam na myśli?

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Liczę że znajdzie się na forum ktoś kto nas uświadomi jak powinno być
    Wiecie kogo mam na myśli?

Wiem , zapewne oxową alfe i omege
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia