Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: W jakim banku konto firmowe?

Głównie wieś
    Wpisów
    131

W jakim banku konto firmowe?

Tak wyszło, że muszę zgłosić własną działalność gospodarczą. Pierwsze kroki już poczyniłam ale co i rusz napotykam jakieś przeszkody. Teraz przeszkodą jest wybór banku.

Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, który bank jest najlepszy żeby otworzyć w nim konto firmowe. Po co w ogóle koto firmowe skoro mam już prywatne

Niech mi ktoś poleci jakiś bank... Bardzo proszę...

Cieszyn
    Ja polecam BGŻ

Jeśli masz już jakieś konto osobiste to najwygodniej dla ciebie było by chyba założyćw tym samym banku konto firmowe. Ja osobiście miałem konto prywatne w mBanku i po zgłoszeniu działalności założyłem również tam konto firmowe. Plusem tego jest to, że po zalogowaniu się w Internecie mam dostęp od razu do wszystkich rachunków. W mBanku utrzymanie konta, przelewy do ZUS i US są darmowe przelewy do innych banków z konta firmowego, to koszt 1zł
    Ostatnio edytowane przez zeten ; 09-08-2011 o 00:53

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Sęk w tym, że konto prywatne mam w PKO BP a utrzymanie tego konta sporo mnie tam kosztuje i jak sobie pomyślę, że za firmowe konto też by trzeba było tyle płacić to już na samą myśl bankrutuję

Też kiedyś miałem konto w PKO ze względu na kredyt studencki. Jak tylko go spłaciłem zamknąłem konto i otworzyłem darmowe konto w mBanku. PKO, czy ING musi pobierać opłaty, bo przecież z czegoś trzeba zapłacić Majewskiemu albo innemu Konradowi czy Banderasowi. Jeżeli faktycznie przeliczysz sobie koszty utrzymania, to zmykaj szybko do mBanku...

Osobiście polecam MultiBank...Genialnie traktują klienta, przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa pieniędzy znajdujących się na koncie a opłaty też nie przerażają...Faktem jest że MultiBank i mBank to grupa BreBank więc jedna rodzina

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Tak wyszło, że muszę zgłosić własną działalność gospodarczą. Pierwsze kroki już poczyniłam ale co i rusz napotykam jakieś przeszkody. Teraz przeszkodą jest wybór banku.

Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, który bank jest najlepszy żeby otworzyć w nim konto firmowe. Po co w ogóle koto firmowe skoro mam już prywatne

Niech mi ktoś poleci jakiś bank... Bardzo proszę...
    Jeśli dla Ciebie przeszkodą jest wybór banku to szczerze ci zazdroszczę. Też aktualnie walczę (dosłownie) o swój biznes i powiem ci, że to co przechodzę aktualnie (1m do mety) to jakiś kompletny absurd. Dziś miał być już oficjalny start i dupa, kolejne schody i stresy, a kasa nie mała. Stare polskie przysłowie - polak polakowi wilkiem to kawał życiowej mądrości.

---------- Post dodany o 17:14 ---------- Poprzedni post dodany o 17:12 ----------

Bankiem się nie przejmuj bo jeśli nie myślisz o kredycie to różnica kilku złotych miesięcznie za prowadzenie konta nikogo nie zabije. Nie życzę ci, ale prawdziwe problemy dopiero się zaczną.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jeśli dla Ciebie przeszkodą jest wybór banku to szczerze ci zazdroszczę. Też aktualnie walczę (dosłownie) o swój biznes i powiem ci, że to co przechodzę aktualnie (1m do mety) to jakiś kompletny absurd. Dziś miał być już oficjalny start i dupa, kolejne schody i stresy, a kasa nie mała. Stare polskie przysłowie - polak polakowi wilkiem to kawał życiowej mądrości.
    dyszol trzymamy kciuki i życzymy dużo siły! i czekamy na finał...

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post

---------- Post dodany o 17:14 ---------- Poprzedni post dodany o 17:12 ----------

Bankiem się nie przejmuj bo jeśli nie myślisz o kredycie to różnica kilku złotych miesięcznie za prowadzenie konta nikogo nie zabije. Nie życzę ci, ale prawdziwe problemy dopiero się zaczną.
    Nie no wybór banku to fakt mały pikuś. Jak się okazuje najgorsze to są panie w urzędach przeróżnych do których aktualnie zachodzę. Rozumiem - lato, sezon urlopowy ale one też powinny zrozumieć, że nie wszyscy znają się na tych wszystkich Zusach, srusach, etc.
    Z góry zakładają, że powinnam się na wszystkim znać a potem wrzeszczą na cały urząd, że w tego typu dokumentach błędów robić nie wolno

Alior Bank,Idea Bank,Getin Bank,Polbank.....biurokracja to inny temat...
    przewodnik postępowania w nadchodzących wyborach. Ze wszelkimi szczegółami można zapoznać się na stronie http://www.wybory.nowaprawica.org.pl lub na http://www.wybieramknp.pl/
    TYGODNIK KONGRESU NOWEJ PRAWIC-PRZECZYTAJ-POBIERZ-WYDRUKUJ-ROZDAJ.
    http://prasa.nowaprawica.org.pl/index.php/tygodnik

Uprawnienia