Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: W jakim banku konto firmowe?

Sprawdź jeszcze mBank tam możesz chyba nawet założyć konto w banku z zagranicy. Mbiznes konto ma za darmo przelewy do zus i us, prowadzenie i do 10 tys. kredytu na start firmy.
    Haczyk jest taki że to konto dla firmy i przelewanie z niego środków na konto osobiste w mbanku to 1 zł. Przelewy sepa do krajów UE są dosyć tanie po 5 zł.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 20-06-2014 o 09:58 Powód: spam

Ja mam konto firmowe ROR w M-bank i nic nie płace za prowadzenie ani przelewy. Jednoosobowa działalność. Mam też konto w ING i BPH oraz w Czechach i za żadne nie płace nic Nawet za ZUS czy PIT można z byle jakiego konta przelać byle doszło na czas.
    Ostatnio edytowane przez slawos ; 11-09-2013 o 17:42

"Konto Firmowe" to wymysł banku Przy jednoosobowej działalności gospodarczej może to być zwykłe konto. Firmowe płatne a indywidualne darmowe

No chyba, że firma to więcej niż jedna osoba (wspólnicy).

]Alior Bank,Idea Bank,Getin Bank,Polbank...." - to nie banki to złodzieje , weź coś cywilizowanego , a opłata 5-10 zł. na pewno nie położy twojego biznesu , wygoda i konfort + szybki dostęp ..

krilady.
    Guest
    Jak jo by się musiała wadzić o fajną ofertę to jo by srała taki bank! To zdziercy sóm na pewno i basta!

konto firmowe

Wejdź sobie na to forum comperia.pl/forum/dla-firm/250-w-ktorym-banku-najtaniej-zaloze-konto.html To duże forum finansowe i często wypowiadają się specjaliści. Jest cała dyskusja o kontach firmowych. Pamiętam jak moja przyjaciółka zakąłdała firmę - też miała taki dylemat. Także rzuć okiem. Może coś znajdziesz.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 21-06-2014 o 21:57 Powód: spam

Ja skorzystałem ostatnio z dojcze banku. Praktycznie wszystko za 0zł. Nie wymagane jakieś wpływy.
    http://finansowe-info.produktyfinans...i-firmowe.html

Wcześniej miałem w millenium.

- - - Dopisano - - -

I tak jak pisałem wcześniej konto firmowe to wymysły banków, które wszędzie chcą zarabiać...

Ja korzystam z ING i nie jestem jakoś zachwycony z ich usług. Obiecywali lepsze parametry konta, dostałem nieco inne, dlatego stracili wieloletniego klienta. Jak tylko będę miał czas, to zastanowię się nad inną opcją

Najgorsze są przyzwyczajenia. A bo u nich byłem już tyle lat to co się będę przenosił... Tak samo z operatorami tel komórkowej czy internetu

Obojętne w jakim banku byleby na konto wpływy były.

Uprawnienia