Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: Faceci - syfiarze??

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    M53 Nie bardzo wiem po co ten przecier do wyrka?Przecież tak właśnie tworzy się bałagan,większy niż był wcześniej.A kto to posprząta?

M53
    Guest
    o.... rany.... przestajesz być sympatyczny Przecier jest "bronią" w lekkim szantażu. Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis.

krilady.
    Guest
    heh, a ja muszę napisać, że grafik podziałał

w ten weekend odbyło się pierwsze sprzątanie, a garnki są myte na bieżąco...póki co

Tyle, że wyszło, że ten który był "syfiarzem" okazał się dokładny w sprzątaniu i bez ściemy zrobił co do niego należało, a inny koleś z przewidzianego dla niego grafiku zrobił jedną rzecz....masakra

no ale cóż, jak inni nie będą zwracać uwagi na to to ja już tez się nie wtrącam, w końcu za tydzień mnie już tu nie będzie, a i tak już pewnie o mnie mówią "zołza"

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Cytat Napisał M53 Zobacz post
    o.... rany.... przestajesz być sympatyczny Przecier jest "bronią" w lekkim szantażu. Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis.
    Oj tam...ja tak tylko się droczę z Tobą.Osobiście wolałbym musztardę,taką z gorczycą

M53
    Guest
    No popatrz... musztardy się zachciewa... a potem jeszcze torciku ))

Witam serdecznie: co do bałaganu - pół biedy, ale najgorzej, jeśli to brudas. Przyczyny bywają tego stanu rzeczy różne - często stan zdrowia, np jednym z objawów depresji jest brak dbałości o higienę, podobnie w zespole Aspergera - niektórzy przesadzają z czystością, inni toną w bałaganie i brudzie - pośrednich stanów u nich nie ma. Często dyslektycy też mają kłopot ze sprzątaniem - trudności w klasyfikacji przedmiotów mogą utrudnić im porządkowanie. Czasem też nadmierna koncentracja - coś ten ktoś robi, to tylko tym się zajmuje i nic innego do niego nie dociera. Nie zawsze więc jest to wina rodziny - choć przyznaję rację, że to najczęstszy powód!

M53
    Guest
    Ligia... kocham Cię za te teksty, ale mnie łamiesz... to bałaganiarz i tyle...sympatyczny... Twój awatar jest porażający) śni mi się po nocach... cudny i tyle )

---------- Post dodany o 22:37 ---------- Poprzedni post dodany o 22:35 ----------

Podstawowa przyczyna bałaganiarstwa- niechęć do jakiegokolwiek wysiłku. Facet jest normalny...nie ma "defektów", ale oni się już dogadali- dyżury są i sprzatają. Oby wytrwali w tym

Cytat Napisał Ligia Zobacz post
    Witam serdecznie: co do bałaganu - pół biedy, ale najgorzej, jeśli to brudas. Przyczyny bywają tego stanu rzeczy różne - często stan zdrowia, np jednym z objawów depresji jest brak dbałości o higienę, podobnie w zespole Aspergera - niektórzy przesadzają z czystością, inni toną w bałaganie i brudzie - pośrednich stanów u nich nie ma. Często dyslektycy też mają kłopot ze sprzątaniem - trudności w klasyfikacji przedmiotów mogą utrudnić im porządkowanie. Czasem też nadmierna koncentracja - coś ten ktoś robi, to tylko tym się zajmuje i nic innego do niego nie dociera. Nie zawsze więc jest to wina rodziny - choć przyznaję rację, że to najczęstszy powód!
    Dobre,Ligia
    Coś mi się zdaje,że po Twoim komentarzu nastąpi swoista "epidemia" na zespół Aspergera wśród mężczyzn.
    Wreszcie faceci mają porządną wymówkę dzięki Tobie

---------- Post dodany o 23:41 ---------- Poprzedni post dodany o 23:28 ----------

Ja do tej listy dodałabym jeszcze ADHD...

Cytat Napisał konwalia Zobacz post
    Ja do tej listy dodałabym jeszcze ADHD...
    I poważne problemy ze wzrokiem

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Sprzątam właśnie.Ale fotorelacji nie będzie.Przecieru też nie

Uprawnienia