Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Laptop

Laptop

Siemanko. Mam pytanie czy orientuje się ktoś gdzie w Cieszynie można dać laptop do czyszczenia gdyż zaczął się mocno grzać i pewnie jest w środku mocno zakurzony(pare osób mi powiedziało że pewnie tak jest).Może ktoś wie ile to mniej więcej kosztuje.Dzięki.

Witam, tak jeśli laptop Ci się grzeje, to warto go przeczyścić. Oczywiście przyczyny mogą być też inne, ale najczęściej gdy laptop jest zakurzony. Na Górnym Rynku 9 jest serwis komputerowy. Koszt ustalany na miejscu, przeważnie ceny są do 100zł. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Madlene ; 17-08-2011 o 18:20

Ja bym Ci to zrobił, tylko że ja ze strumienia... A może sam pogrzebiesz? To nie trudne. Jak na razie idz z lapkiem na podwórko i dmuchnij parę razy mocno w otwory wentylacyjne Może wentylatorek padł i nie wyrabia z chłodzeniem? Tak właśnie było u kumpla, kręcił się 2x wolniej i czasem harczał. Wymiana na nowy i wszystko gra

Wentylatorek chodzi bez problemu,także jest ok.Na 100 % laptop jest zakurzony.Troche boję się to sam rozkręcać bo jeszcze tego nie robiłem i mam obawy żeby mi się to nie rozpadło.

Spróbuj zajść na ul. Menniczą, poniżej Banku Śl, jest Top Trendy i w bramie na końcu korytarza po prawej jest taki mały sklepik komputerowy (chyba nazywa się ALIEN). Ja z awariami chodzę do nich i jestem zadowolony.

Jaki model laptopa? Proponuję odkręcić dolną pokrywę i podmuchać kompresorem (uważaj na łopatki wiatraka). Konstrukcja jest solidna i naprawdę nie ma się co obawiać, że coś zepsujesz póki będziesz robił to z głową. A kasę zaoszczędzisz i dziewczynę na apfelstrudla albo do kina zaprosisz.

O matko, HP nie pomaga swoim klientom. Tutaj jest instrukcja jak dostać się do wiatraka (należy zdjąć klawiaturę - tego faktycznie RACZEJ bym sam nie robił):
    http://www.insidemylaptop.com/disass...e-cooling-fan/

Na początek kup sprężone powietrze w sprayu z rurką i wsadź ją do środka wlotu powietrza, równolegle przyłóż odkurzacz do tego wlotu. Odpal oba tylko nie wkładaj rurki za głęboko, żeby nie uszkodzić łopatek wiatraka. Sprężone powietrze wprawi w ruch cały syf w środku a odkurzacz wyłapie.

Jeśli oddasz do serwisu i będą wyciągać wiatrak to sprawdź czy po odebraniu nie trzeszczy ci klawiatura.

Uprawnienia