Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115

Temat: Dobre buty

krilady.
    Guest

Dobre buty

Coraz trudniej mi kupić dobre, porządne buty, ale w modnym fasonie. Te z tanich sklepów to albo są do bani, albo na chwilę, w innych (normalnych, zwykłych) sklepach są babcine wzory...W sieciówkach zdarzają się fajne modele, ale wcale też nie mają jakoś wybitnej jakości czy wzorów (CCC, Deichmann), a co powiecie na obuwie z sieciówek typu House, H&M, Zara i inne?
    Gdzie kupujecie buty i jakie firmy polecacie?

buty, buty buty...

Polecam polską firmę Maciejka, buty są fantastycznie mięciutkie w środku, chodzi się jak w papciach. Można na żywo zobaczyć w Bielsku w kilku sklepach w centrum miasta, albo kupić na allegro. Bardzo zwracam uwagę na wygodę, bo od byle czego mam odciski i dla mnie musi być obowiązkowo skóra od środka. Dobre są jeszcze buty firmy Boti do kupienia w sklepie w Kauflandzie.

Ja jestem wierna Ecco, choć trzeba szukać, bo wzory często takie "babcine" mają Kupuję w necie (rozmiarówka typowa), albo w Outlecie w Sosnowcu. Poza tym, jestem wierna Ryłko. Klasa sama w sobie.
    Podstawa, to buty ze skóry naturalnej, bądź jakiegokolwiek materiału oddychającego (Gore- Tex etc.)
    Jeśli chodzi o tańsze buty, fajne są Lasocki z CCC i 5th Avenue z Deichmanna.

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Ja jestem wierna Ecco, choć trzeba szukać, bo wzory często takie "babcine" mają Kupuję w necie (rozmiarówka typowa), albo w Outlecie w Sosnowcu. Poza tym, jestem wierna Ryłko. Klasa sama w sobie.
    Podstawa, to buty ze skóry naturalnej, bądź jakiegokolwiek materiału oddychającego (Gore- Tex etc.)
    Jeśli chodzi o tańsze buty, fajne są Lasocki z CCC i 5th Avenue z Deichmanna.
    wykluczając Deichmenna napisałabym dokładnie tak samo

Ale te 5th Avenue (co to niby Cindy Crawford nosi ) są naprawdę całkiem niezłe, jak na tak niską cenę. Skóra w środku i na zewnątrz, całkiem całkiem. Innych z tego sklepu nie miałam.

a boti to zdaje sie ta sama historia co CCC ( gdzies czytalam ze te firmy/marki to to samo, tylko sklepy dwa, i mowie tu o zasiegu ogolnopolskim). zreszta mozna znalesc w nich te same buty czy marki.
    ale obuwie z boti i ccc raczej nie grzeszy jakością. jestem osoba ktora uwielbia kupowac buty, wiec ceny mogą byc niższe (dzięki boże za Deichmanna!) i jakość ciut gorsza (ale nie zła), bo i tak kupie sobie nowe na przyszly sezon. bardzo dobre buty kopiłam w ryłko - te zimówki przez trzy sezony nie przemakały, czyli sukces.

nieporozumieniem są dla mnie buty ze sklepów typu tanie buty (czyli typowa śmierdząca chińszczyzna). pare par miałam i po obcasach oklejonych papierem (!) czy wiecznie zajeżdżających stopach plastikiem, wyleczyłam się....

krilady.
    Guest
    Sjokolade, dobra uwaga

tylko ja się zastanawiam gdzie kupować dobre buty w modnych fasonach, CCC, BOTI i DEICHMANN jakoś mnie nie przekonują, choć kiedyś miałam z CCC buty, ale z Lasockiego i były godne polecenia, więc tam też chyba trzeba patrzeć na nazwę/markę...(czyt. jakość)

no właśnie, Lasocki jest w CCC i ma całkiem przyzwoite buty (skórzane)

krilady.
    Guest
    Muszę kupić sobie buty i to w sumie nie jedną parę... Coś na wiosnę, coś na lato... Co jest teraz modne? Kiedyś baaardzo dużo chodziłam w szpilkach, a potem wskoczyłam w sportowe i tak zostało. Szukam czegoś do spodni i do spódnicy, wygodnego, ale nie sportowego.... Do balerin trzeba mieć stopki, a mi często jest zimno w stopy.... To jakie te buty?

A ja szukam butów , w których w 3 miesiące nie zedre podeszw Serio. Dużo chodzę i potrzebuję takie, by mi się nie przedzierały podeszwy. I takie nieprzemakające.
    Zimowe śniegowce od grudnia mam już załatwione. A niby takie dobre, prawie 2 stówy za nie dałam
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia