Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115

Temat: Dobre buty

Hybrid View

krilady.
    Guest

Dobre buty

Coraz trudniej mi kupić dobre, porządne buty, ale w modnym fasonie. Te z tanich sklepów to albo są do bani, albo na chwilę, w innych (normalnych, zwykłych) sklepach są babcine wzory...W sieciówkach zdarzają się fajne modele, ale wcale też nie mają jakoś wybitnej jakości czy wzorów (CCC, Deichmann), a co powiecie na obuwie z sieciówek typu House, H&M, Zara i inne?
    Gdzie kupujecie buty i jakie firmy polecacie?

buty, buty buty...

Polecam polską firmę Maciejka, buty są fantastycznie mięciutkie w środku, chodzi się jak w papciach. Można na żywo zobaczyć w Bielsku w kilku sklepach w centrum miasta, albo kupić na allegro. Bardzo zwracam uwagę na wygodę, bo od byle czego mam odciski i dla mnie musi być obowiązkowo skóra od środka. Dobre są jeszcze buty firmy Boti do kupienia w sklepie w Kauflandzie.

Ja jestem wierna Ecco, choć trzeba szukać, bo wzory często takie "babcine" mają Kupuję w necie (rozmiarówka typowa), albo w Outlecie w Sosnowcu. Poza tym, jestem wierna Ryłko. Klasa sama w sobie.
    Podstawa, to buty ze skóry naturalnej, bądź jakiegokolwiek materiału oddychającego (Gore- Tex etc.)
    Jeśli chodzi o tańsze buty, fajne są Lasocki z CCC i 5th Avenue z Deichmanna.

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Ja jestem wierna Ecco, choć trzeba szukać, bo wzory często takie "babcine" mają Kupuję w necie (rozmiarówka typowa), albo w Outlecie w Sosnowcu. Poza tym, jestem wierna Ryłko. Klasa sama w sobie.
    Podstawa, to buty ze skóry naturalnej, bądź jakiegokolwiek materiału oddychającego (Gore- Tex etc.)
    Jeśli chodzi o tańsze buty, fajne są Lasocki z CCC i 5th Avenue z Deichmanna.
    wykluczając Deichmenna napisałabym dokładnie tak samo

Ale te 5th Avenue (co to niby Cindy Crawford nosi ) są naprawdę całkiem niezłe, jak na tak niską cenę. Skóra w środku i na zewnątrz, całkiem całkiem. Innych z tego sklepu nie miałam.

a boti to zdaje sie ta sama historia co CCC ( gdzies czytalam ze te firmy/marki to to samo, tylko sklepy dwa, i mowie tu o zasiegu ogolnopolskim). zreszta mozna znalesc w nich te same buty czy marki.
    ale obuwie z boti i ccc raczej nie grzeszy jakością. jestem osoba ktora uwielbia kupowac buty, wiec ceny mogą byc niższe (dzięki boże za Deichmanna!) i jakość ciut gorsza (ale nie zła), bo i tak kupie sobie nowe na przyszly sezon. bardzo dobre buty kopiłam w ryłko - te zimówki przez trzy sezony nie przemakały, czyli sukces.

nieporozumieniem są dla mnie buty ze sklepów typu tanie buty (czyli typowa śmierdząca chińszczyzna). pare par miałam i po obcasach oklejonych papierem (!) czy wiecznie zajeżdżających stopach plastikiem, wyleczyłam się....

krilady.
    Guest
    Sjokolade, dobra uwaga

tylko ja się zastanawiam gdzie kupować dobre buty w modnych fasonach, CCC, BOTI i DEICHMANN jakoś mnie nie przekonują, choć kiedyś miałam z CCC buty, ale z Lasockiego i były godne polecenia, więc tam też chyba trzeba patrzeć na nazwę/markę...(czyt. jakość)

Ja mam kilka par z Centro (w Sferze I) - ceny są ciut wyższe niż w Deichmannie ale jakość fajna i przede wszystkim różnorodne fasony. Pamiętam, że rok temu szukałam letnich butów w innym kolorze niż szary, czarny i brązowy i niestety CCC i Deichmanny nie podołały...
    W każdym razie jeśli chodzi o dobrej jakości buty to kupuję tylko klasyczny fason. Całą resztę kupuję na jeden sezon, wyznajac podobną filozofię co Sjokolade
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

no właśnie, Lasocki jest w CCC i ma całkiem przyzwoite buty (skórzane)

krilady.
    Guest
    Muszę kupić sobie buty i to w sumie nie jedną parę... Coś na wiosnę, coś na lato... Co jest teraz modne? Kiedyś baaardzo dużo chodziłam w szpilkach, a potem wskoczyłam w sportowe i tak zostało. Szukam czegoś do spodni i do spódnicy, wygodnego, ale nie sportowego.... Do balerin trzeba mieć stopki, a mi często jest zimno w stopy.... To jakie te buty?

Uprawnienia