Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Bluethooth w androidzie zatrzymany

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Rufijok tu jest 24h, prawie jak pogotowie

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszę się Rufijoku że jesteś! A więc proszę pomagaj.Podpowiadano mi jw. żeby nie korzystać z tego plattfussa tylko przejść na USB. Otóż włożyłam kabelek USB do lapka i do tabletu i co dalej nic się nie dzieje zdjęć nie widać po prostu nic a mam mały filmik który bym chciała zgrać do laptopa. Co jeszcze muszę zrobićSzukałam na you-Tub ale to dla mnie zawiłe. Można prosić o podpowiedź?

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał venis Zobacz post
    Cieszę się Rufijoku że jesteś!
    Cała przyjemność po mojej stronie, ale nie przesadzaj.

Można prosić o podpowiedź?
    Pewnie, że możesz prosić o podpowiedź.

Po podłączeniu tableta do lapka musi Ci sie on pokazać jako urządzenie USB. Sprawdź w windows explorer czy Ci się pokazał, między dyskami twardymi.

Najlepiej zrób tak jak Dyszol Ci napisał, nie kombinuj tylko podłącz Twój telefon po lapka i przekopjuj. Proste jak drut.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

A ja miałam dziś na odwrót i laptop "nie widział" fonka przez usb i przesyłałam przez bluetooth :/

Nic nie dała jazda do Bielska gdzie kupiłam tablet. Sklep splajtował- nie ma śladu a choć w gwarancji napisany jest mail to odpowiedzi brak,a telefon w Warszawie ( tez podany nie odpowiada.Tablet działa za wyjątkiem aparatu foto choć wiem ze tym nie robi się zdjęć(wychodziły dobre)to jednak ciemny ekran po wybraniu foto i ten paskudny napis: aplikacja galerii została zatrzymana. ( Galeria działa dobrze jak wrzucę zdjęcia z laptopa wzg.z tel.moge ich dodać do zdjęć. Czy może ktoś podpowie gdzie dać do naprawy
    serdecznie dziękuję.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Nic nie dała jazda do Bielska gdzie kupiłam tablet. Sklep splajtował- nie ma śladu a choć w gwarancji napisany jest mail to odpowiedzi brak,a telefon w Warszawie ( tez podany nie odpowiada.Tablet działa za wyjątkiem aparatu foto choć wiem ze tym nie robi się zdjęć(wychodziły dobre)to jednak ciemny ekran po wybraniu foto i ten paskudny napis: aplikacja galerii została zatrzymana. ( Galeria działa dobrze jak wrzucę zdjęcia z laptopa wzg.z tel.moge ich dodać do zdjęć. Czy może ktoś podpowie gdzie dać do naprawy
    serdecznie dziękuję.
    w Skoczowie ul Sarkandra 5 MAXKOM Marekwica Adrian tel. 790285848. Konkretny gostek, polecam
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki! Pojadę do Skoczowa byle nie w czwartek.Cieszę się że pomogłeś!

Pojechałam do Skoczowa.Ten Pan Marekwica konktretny gostek ale nie zna się na tabletach naprawia tylko telefony więc odesłał mnie do Optimala,tam stwierdził ze można go zostawić ale przegląd będzie kosztował 80 zł.Wracam do Cieszyna.

Uprawnienia