Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Bluethooth w androidzie zatrzymany

Hybrid View

Bluethooth w androidzie zatrzymany

Kochani! Pomóżcie starszej Pani, otóż wróciłam z pięknej wycieczki do Pienin. Narobiłam wiele zdjęć i przerzuciłam je jeszcze w Szczawnicy na tablet. Po powrocie chciałam je z tabletu przerzucic jak zwykle to robię na laptopa, spokojnie udało sie kilka zdjęć. Po kilku godzinach chciałam małe filmiki dodać i reszyę zdjęć a tu wyskakuje mi komunikat " Niestey aplikacja Bluetooth została zatrzymana".Co robić? może ktoś wie. Próbowałam w ustawieniach zatrzymywać Bluetooha i znowu włączać nic to nie dało. Proszę o radę.

Kajów koło Gdziejowa
    Myślenie nie boli, podłącz kablem USB. a z Plattfuss-em dej se spokój
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Telefon może nie radzić sobie z buforem dla większych plików, albo antywirus na lapku mieli te pliki co powoduje błąd w telefonie. Nie wiadomo. Kabel najpewniejszy, zrób jak radzi kolega wyżej, ewentualnie zrestartuj telefon, a nuż widelec rozwiąże temat
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A czemu po WiFi nie przerzucasz?

Moi Drodzy już po ptokach! Wczoraj szukałam w necie i pokazało mina YouTube debugowanie jakieś i robiłam tak krok po kroku. Chodziło o wpisanie do nr wersji tableta 7 stuknięć i tak zrobiłam nic to nie dało.Tablet Pentagram Pro3 dotychczas chodził znakomicie i z niego zrzucałam te zdjęcia które poprzednio miałam w telefonie.Dziś chce otworzyć tablet a tu ciemno nic nie da sie uruchomić ( naładowany) czy to znaczy ze padł? i po ptokach?

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał venis Zobacz post
    Dziś chce otworzyć tablet a tu ciemno nic nie da sie uruchomić ( naładowany) czy to znaczy ze padł? i po ptokach?
    Poszukej takij dziury przi kierej pisze magiczne słowo Reset tam trzeja dziubnóć, 10 sek przytrzymać i puścić. W nawigacji, w rejestratorze jazdy czy telefonie komórkowym pomaga, może i tablet uzdrowi
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Mosz recht!Dziura się znalazła ale nie musiałam dziubać a już miałam jegłe przygotowaną.Nagle zaterkotał i pokazał swój logo. podłaczyłam do ładowarki i zobaczę efekt.Chyba będzie ok. Tylko czy ten błąd( zatrzymana aplikacja bluetooth będzie nadal blokowana.( A już miałam jechać do Bielska bo tablet na gwarancji. Dziękuję wszystkim pomagającym a szczególnie Rufijokowi za to że myślenie nie boli.
    Do miłego klikania!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Rufijok tu jest 24h, prawie jak pogotowie

Cieszę się Rufijoku że jesteś! A więc proszę pomagaj.Podpowiadano mi jw. żeby nie korzystać z tego plattfussa tylko przejść na USB. Otóż włożyłam kabelek USB do lapka i do tabletu i co dalej nic się nie dzieje zdjęć nie widać po prostu nic a mam mały filmik który bym chciała zgrać do laptopa. Co jeszcze muszę zrobićSzukałam na you-Tub ale to dla mnie zawiłe. Można prosić o podpowiedź?

Proponuję Ci omiń najsłabsze ogniwo w postaci tabletu i zrzucaj prosto z telefonu na komputer. Problemu tabletu raczej nikt nie rozwiąże zaocznie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia