Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wzmocnienie stropu Kleina

Hybrid View

Wzmocnienie stropu Kleina

W stropie zastosowano dwuteowniki 140cm co około 110-130cm. Chcę wzmocnić strop i jest koncepcja dospawania do dwuteowników ceowników od góry przed wylaniem nowej zazbrojonej wylewki. Czy ktoś spotkał się z takim pomysłem wzmocnienia?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Nie wiem co tam kombinujesz trudno coś doradzić jak się tego nie widzi, jeżeli ten dospawany ceownik masz zamiar zalać betonem i przykryć go np. 5-6 cm warstwą betonu to w tym miejscu strop żelbetowy (12 - 15 cm) osłabisz i Ci napewno pęknie. Zwykłych stropów nie powinno się nawet zbroić drutem fi 16 bo istnieje ryzyko pęknięcia w tym miejscu lecz fi 12 ale gęsto.
    Ja bym pomiędzy te dwuteowniki dał dodatkowe legary, mogą być nawet z dwóch ceowników pospawane.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia