Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Temat: Dobry fryzjer w Cieszynie

Hybrid View

Dobry fryzjer w Cieszynie

kaj mom isc do dobrego fryzjera? ostatnio bylam w mangoo na korfantego, ale babka spalila mi wlosy:/ i moze ktos wie ile kosztuje obciecie damskie, wlosy krotkie w trendach i czy warto tam isc?chce sie obciac na krotko wiec nie chce isc pod nozyczki pani od zawodowki - mlodej doswiadczeniem (bez obrazy) ani pani po 40, ktora robi fryzury starszym paniom nie urazajac nikogo ale zalezy mi na naprawde dobrym fryzjerze, gdyz wiele razy sie przejechalam:/

A ja polecam Mangoo - mohawka dobrze robią

Moim zdaniem Trendy na menniczej są godne polecenia. Cena warta usługi. Sama ilekroć jestem w okolicy korzystam z ich usług a moją ulubioną fryzjerką jest Pani Karolina. Potrafi świetnie obcinać. Też kilka razy w innych "salonach" typu creator zostałam wycięta jak głupia. Ale cóż... Zdecydowanie polecam Trendy na menniczej

a ile kosztuje obciecie w trandach bo tak glupio mi sie tam pytac, no i jak cena bedzie za wysoka to zrezygnowac

---------- Post dodany o 11:29 ---------- Poprzedni post dodany o 11:28 ----------

mohawka to ja nie chce

Hmm zawsze chodziłam z mężem i do tego prostowanie za wszystko płaciliśmy razem. Ale chyba cos koło 55-65 zł. Wiem, ze jak na obcięcie to cena dosyc wysoka ale na prawdę warto. Ja zawsze szczypałam sie z kasą na fryzjera a potem beczałam przed lustrem. W cenie jest oczywiście mycie włosów i masaz głowy. Bez tego nie robią nic.

---------- Post dodany o 09:39 ---------- Poprzedni post dodany o 09:38 ----------

Najlepiej zadzwoń sobie i zapytaj o cenę, prze telefon nikt Cie nie widzi i nie będzie Ci głupio odmówić.

oki. dzieki

Ja polecam pana Mariusza z Trendy na Głębokiej
    Cena o ile kojarzę za strzyżenie z myciem coś ok. 40zł

poleca salon "alisza" w skoczowie

Cytat Napisał frela Zobacz post
    Podpisuję się pod tym.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał frela Zobacz post