Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: Dobry fryzjer w Cieszynie

Nie znam dobrego fryzjera w Cieszynie. Zawsze mnie obcinają po swojemu. Nigdy jak ja chcę

Ja byłam dzisiaj u Mateusza w Szalonych nożyczki świetny fryzjer nie dużo kasuje i jest rewelacyjny specjalnie do bielska jeźdze do niego bo w naszym regionie nie ma nikogo konkretnego polecam jego telefon 512212483

Cytat Napisał Light Limara Zobacz post
    Nie znam dobrego fryzjera w Cieszynie. Zawsze mnie obcinają po swojemu. Nigdy jak ja chcę
    Może warto powiedzieć fryzjerowi w trakcie, że nie robi tak jak sobie życzysz?

---------- Post dodany o 09:43 ---------- Poprzedni post dodany o 09:41 ----------

Przy okazji - w Bielsku przy 11 Listopada jest fryzjer u którego testują nową technikę cięć (nie pytajcie mnie co to znaczy) i poszukują "modelek". Cięcie bezpłatne, zrobią to co chcesz ale tą właśnie jakąś techniką. Umawiać się należy telefonicznie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

dyszol jeśli ja daję zdjęcie, gdzie kobieta ma grzywkę na bok ułożoną (długa grzywka i na bok ułożona), a fryzjerka bierze nożyczki i grzywkę mi ścina na skos do połowy czoła. Zanim zareaguję już jest za późno i mam grzywkę jak paź do połowy czoła i na skos to na nic moje życzenia. A zdjęcie dałam...

Nie przejmuj się Light Limara- mój mi też tak mówi- jakbym miała widzieć, co mi fryzjer z tyłu głowy wyrabia.... Masakra...

Cytat Napisał frela Zobacz post
    poleca salon "alisza" w skoczowie
    Podpisuję się pod tym.

ja polecam w cieszynie koło kina,tylko nie pamiętam jak się nazywa ten salon,ceny tez ok,obcięcie koło 20 zl i chodzę bez czapki

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał frela Zobacz post
    poleca salon "alisza" w skoczowie
    A gdzie to konkretnie?

ja już chyba nigdy nie pójdę do fryzjera, taki mam uraz...

Uprawnienia