Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Temat: Dobry fryzjer w Cieszynie

Cytat Napisał Light Limara Zobacz post
    ja już chyba nigdy nie pójdę do fryzjera, taki mam uraz...
    Ale! Włosy odrosną.... Nie ma się czym przejmować....
    Trochę żelu i suszarka i jakoś leci....

No tak, ale co zrobić z grzywką, która jest do połowy czoła i wyglądam jak paź. Spiąć spinką do góry się nie da, bo włosy wychodzą; na bok ułożyć się nie da, bo za krótka... Czapki ubrać nie mogę, bo wyglądam jakbym była łysa. Koszmar!

Miesiąc i odrośnie!

Już miesiąc to rośnie Ale najgorsze, że uraz do fryzjerów zostanie
    Ręcznie robione zaproszenia ślubne --> klik

Cytat Napisał jola1982 Zobacz post
    Ja byłam dzisiaj u Mateusza w Szalonych nożyczki świetny fryzjer nie dużo kasuje i jest rewelacyjny specjalnie do bielska jeźdze do niego bo w naszym regionie nie ma nikogo konkretnego polecam jego telefon 512212483

To teraz proszę napisz ile kasuje za jeden kolor i obcięcie. No i jak u niego z terminami

do aliszy w Skoczowie chodzi moja mama- zawsze zadowolona; ja obcinam się na krótko od jakiś 3 lat i zawsze u "Ella" - Cieszyn-banotówka.

Witajcie,ja zawsze chodze do salonu Krarina na banotówce ul.hallera,tam gdzie apteka, i jest bardzo zadowolona,zawsze sie tam obcinam i od jakiegos czasu farbuje,dobra fryzjerka i dobre kosmetyki,polecam

Stanowczo odradzam salon Doris na bielskiej w Cieszynie, farbowanie moich cienkich ale w miare dobrej kondyncji wlosow skonczylo sie popalonymi jasnymi koncowkami, sraczkowaty odrost i ogólnie jakis nierownomierny kolor na calej glowie, a mial wyjść ładny brązik. Mój prawdziwy kolor to jasny braz, gdyby nie siwe wlosy w wieku 27 lat to bym zostawila moje delikatne wloski w spokoju, teraz to mam totalne siano na głowie :/, nie wiem co z tym zrobić, na pewno nie przekrocze już progu tego salonu...

- - - Dopisano - - -

Stanowczo odradzam salon Doris na bielskiej w Cieszynie, farbowanie moich cienkich ale w miare dobrej kondyncji wlosow skonczylo sie popalonymi jasnymi koncowkami, sraczkowaty odrost i ogólnie jakis nierownomierny kolor na calej glowie, a mial wyjść ładny brązik. Mój prawdziwy kolor to jasny braz, gdyby nie siwe wlosy w wieku 27 lat to bym zostawila moje delikatne wloski w spokoju, teraz to mam totalne siano na głowie :/, nie wiem co z tym zrobić, na pewno nie przekrocze już progu tego salonu...

Mam pytanie do osób "ze słuszną ilością postów", bo spamu nie czytam.

Który fryzjer w Cieszynie i/lub okolicy zrobi mi refleksy na długich włosach, farbę tylko na odrosty i na resztę coś łagodnego.
    Wiecie o co mi chodzi?

Dzięka z góry!
    Ostatnio edytowane przez Tortilla ; 17-07-2013 o 10:01

Z pewnością Studio Prestiż w Cieszynie na ul. Srebrnej spełni twoje oczekiwania. Korzystam od wielu, wielu lat i jestem bardzo zadowolona, zarówno z pracy fryzjerek jak i jakości kosmetyków.

Uprawnienia